تاریخ انتشار خبر: 19 فروردین 1399 | 20:53:31
کد خبر : 8676
رئيس پليس راه خوزستان:

محدوديت‌هاي فعلي تردد تا ۲۲ فروردين ادامه دارد

رئيس پليس راه خوزستان گفت: محدوديت‌هاي تردد در همه محورهاي ورودي خوزستان و ورودي‌هاي شهرستان‌ها تا ۲۲ فروردين‌ماه اعمال مي‌شود و محدوديت تردد بين استاني تا ۳۱ فروردين‌ماه ادامه دارد اما ممكن است در روزهاي آينده تصميمات ديگري اتخاذ شود.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سرهنگ رضا دولتشاهي رئيس پليس راه خوزستان با اشاره به افزايش تردد در محورهاي خوزستان، اظهار كرد: پيش از تعطيلي‌ها، ترددها بيش از ۸۰ درصد كاهش يافته بود كه قطعا با پايان تعطيلات و فعاليت برخي مشاغل ترددهاي درون استاني نسبت به چند روز گذشته شايد بيش از ۵۰ درصد افزايش يافته باشد اما نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزايش نيافته است. با اين وجود، ترددهاي درون استاني به ويژه نسبت به مركز استان افزايش يافته است.

وي افزود: تردد برون استاني هم بيشتر مربوط به ماشين‌آلات سنگين است كه اين ترددها از قبل انجام مي‌شد.

دولتشاهي ادامه داد: همچنان كنترل ورودي‌ها و خروجي‌ها انجام مي‌شود و از تردد غيرضروري جلوگيري مي‌شود و در صورت مشاهده تخلف، جريمه ۵۰۰ هزار توماني اعمال و خودرو به مدت يك ماه توقيف خواهد شد.

رئيس پليس راه خوزستان افزود: اين محدوديت‌هاي تردد در همه محورهاي ورودي خوزستان و ورودي‌هاي شهرستان‌ها تا ۲۲ فروردين‌ماه اعمال مي‌شود. محدوديت تردد بين استاني تا ۳۱ فروردين‌ماه ادامه دارد اما ممكن است در روزهاي آينده تصميمات ديگري اتخاذ شود.