تاریخ انتشار خبر: 4 مهر 1396 | 20:10:42
کد خبر : 1153

مجید حسینی فرماندار رامشیر شد

آیین تکریم و معارفه فرمانداران پیشین و جدید رامشیر بعداز ظهر سه شنبه برگزار و سید مجید حسینی نژاد به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد . به گزارش زاگرس نشینان ،آیین تکریم و معارفه فرمانداران قبلی و جدید شهرستان رامشیر بعد از ظهر سه شنبه در محل فرمانداری با حضور حسین زاده معاون […]

آیین تکریم و معارفه فرمانداران پیشین و جدید رامشیر بعداز ظهر سه شنبه برگزار و سید مجید حسینی نژاد به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد .

به گزارش زاگرس نشینان ،آیین تکریم و معارفه فرمانداران قبلی و جدید شهرستان رامشیر بعد از ظهر سه شنبه در محل فرمانداری با حضور حسین زاده معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان  ، حجت الاسلام معرف امام جمعه رامشیر و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد .

در این مراسم از خدمات سه ساله سعید فیوضی قدردانی و سید مجید حسینی نژاد به عنوان سرپرست فرمانداری رامشیر معرفی شد .

حسینی نژاد متولد سال ۱۳۵۱در شهرستان هفتکل و دانش آموخته رشته ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد است . وی پیش از این مسئولیت معاونت فرمانداری هفتکل را در کارنامه خود دارد.

رامشیر یکی از شهرستان‌های استان خوزستان از دو بخش مرکزی و مشراگه تشکیل شده‌ است و از غرب با اهواز و بندر ماهشهر و از جنوب و شرق با امیدیه و از شمال شرقی با رامهرمز مجاورت دارد و در ۳۵ کیلومتری بندر ماهشهر واقع است .