تاریخ انتشار خبر: 28 بهمن 1400 | 16:18:50
کد خبر : 12169
یادداشتی از محمدشریفی(طنزپردازوحکایت نویس):

ما خوزستانی ها، با داشتن این نماینده ها چقدر خوشبختیم…

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمد شریفی طنز پرداز و حکایت نویس در یادداشتی باعنوان:ما خوزستانی ها، با داشتن این نماینده ها چقدر خوشبختیم… فی الحال که دارم ،جولان نماینده های انقلابی استان خوزستان را در فضای مجازی،صدا و سیما و سایر محافل و مجالس مختلفه رصد کامل می کنم. با قطع یقین به این جمع […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمد شریفی طنز پرداز و حکایت نویس در یادداشتی باعنوان:ما خوزستانی ها، با داشتن این نماینده ها چقدر خوشبختیم…

فی الحال که دارم ،جولان نماینده های انقلابی استان خوزستان را در فضای مجازی،صدا و سیما و سایر محافل و مجالس مختلفه رصد کامل می کنم. با قطع یقین به این جمع بندی رسیده ام که این آدم های همه کاره بحمدالله در دارالشورا در نهایت -راس امور- قرار دارند. سطح سواد، نطق های آتشین ،طرح ها و برنامه های جامع ، شب نخوابی ها و داشته و نداشته های حضرات را که خوب ورانداز می کنم،ضمن شکرگزاری به بارگاه حضرت باریتعالی سجده شکر بجا آورم، خدمات و صالحات و باقیات حضرات نماینده در وجب به وجب خاک زرخیز و نفت خیز و بلاخیز خوزستان چنان معلوم و مشهود و آشکار و اظهر من الشمس است که بی نیاز از هرگونه توضیح واضحات است. خروش کرخه و کارون ، نهضت آسفالت، فضای سبز، جاده های بدون تصادف و مرگ و میر، نبود تنش آبی، اخذ سهم دو در هزار نفت، فقدان آلاینده ها،بکارگیری مدیران کارآمد،ریشه کن کردن فقر و بیکاری و نبود گرانی و ایجاد رفاه و رسیدگی به امور رعیت، همه و همه از برکات و خدمات این نماینده های انقلابی است، ما خوزستانی ها با داشتن همچو نماینده هایی توانستیم اینهمه خوشبختی را فتح الفتوح کنیم .من یکی تازه فهمیدم آنها چه بوده اند وچه شده اند و چه گل های به سر مردم استان زده اند، بخودم میگم آخ تا قیامت ،اگه خدا از سر ما مردم‌ قدر ناشناس نگذرد و نماینده های انقلابی ما را در همین دنیا حلال نکنند، در آن دنیا خدا به دادمان برسد.

ما خوزستانی ها با داشتن این نماینده ها چقدر خوشبختیم. اگر در بلاد و قصبات این دیار باران رفاه و آسایش مثل دم اسب می بارد مدیون تلاش و مجاهدت نماینده های استان است….

کاکا سوزعلی شما که عکس فلان نماینده، همیشه ی خدا توی پروفایلت زار می زند، برای ما مردم حلالیت بطلب … چون ما ناسپاسی کردیم و قدردان نماینده هایمان نبودیم. خوشا به سعادتت کاکا که خوب ادای دین کردی….