تاریخ انتشار خبر: 25 آذر 1398 | 22:08:05
کد خبر : 7616

لغو تعدادی از پرواز‌های فرودگاه بین المللی اهواز

مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان از لغو تعدادی از پرواز‌های فرودگاه بین المللی اهواز بدلیل شرایط نامساعد جوی و بارش باران خبر داد.

 

 

 

 

 

 
او درخصوص آخرین وضعیت باند فرودگاه پس از بارندگی بیان داشت: باند فرودگاه مشکلی ندارد، اما باطل شدن و یا تاخیر در برخی از پرواز‌های عصر امروز این فرودگاه به دلیل بدی آب و هوای مسیر هواپیما‌ها بوده است.

رضایی اظهار کرد: همچنین یک پرواز فرودگاه ماهشهر به دلیل بدی آب و هوا به ناچار در فرودگاه اهواز فرود آمد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان افزود: در حال حاضر سامانه بارشی از اهواز خارج شده و هواپیما‌هایی که در اصفهان فرود آمده بودند در حال آماده شدن برای پرواز به سمت اهواز هستند.

براساس اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز ۳ پرواز به شماره‌های ۳۹۷۴ هواپیمایی آسمان در ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه به مقصد ساری، ۰۱۹ هواپیمایی کاسپین در ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه به مقصد تهران و ۴۳۴۹ هواپیمایی سپهران در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به مقصد مشهد باطلل شد.

همچنین ۴ پرواز ساعت ۱۹ آتا به شماره ۵۶۲۸، ساعت ۱۹ و ۳۰ هواپیمایی کارون به شمار ۲۶۲۱، ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه زاگرس با شماره ۴۰۱۲ و پرواز ساعت ۲۲ و ۴۵ هواپیمایی ایران ایر به شماره ۳۱۰ همگی به مقصد فرودگاه تهران به‌دلیل تغییر برنامه پروازی با تاخیر انجام می‌شوند.

مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.