تاریخ انتشار خبر: 9 خرداد 1398 | 18:24:42
کد خبر : 5231
کیخسرو چنگلوایی:

قدس قبله گاه اول تمامی مسلمین جهان و نماد یکپارچگی و همدلی امت واحده اسلامی است که ارزش های والای انسانی و روح ناب معنویت در سایه آن تجلی می یابد.

به گزارش زاگرس نشینان؛ کیخسرو چنگلوایی رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی از عموم کارکنان این سازمان ، بهره برداران شریف بخش کشاورزی و تمامی دوستداران عدالت، آزادی و حق طلبی دعوت نمود تا با پای جان در راهپیمایی روز قدس شرکت نمایند . در پیام وی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم به […]

به گزارش زاگرس نشینان؛ کیخسرو چنگلوایی رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی از عموم کارکنان این سازمان ، بهره برداران شریف بخش کشاورزی و تمامی دوستداران عدالت، آزادی و حق طلبی دعوت نمود تا با پای جان در راهپیمایی روز قدس شرکت نمایند .

در پیام وی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به یاری خداوند متعال اوج وحدت و اقتدار بخش کشاورزی در خوزستان را برای رهایی قدس عزیز در آخرین جمعه رمضان ۱۴۴۰ هجری قمری رقم خواهیم زد.
قدس قبله گاه اول تمامی مسلمین جهان و نماد یکپارچگی و همدلی امت واحده اسلامی است که ارزش های والای انسانی و روح ناب معنویت در سایه آن تجلی می یابد.

امسال با شعار پیش به سوی قدس  با پای جان و با کوبنده ترین مشت ها در این راهپیمایی باشکوه شرکت خواهیم نمود تا همگان بدانند که ما نه تنها در سنگر تولیدات کشاورزی و امنیت غذایی بالنده ایم ، که با مدیریت جهادی در ژرفای آزادگی و انسانیت نیز پیشرو و پیشگام هستیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پایان اظهار نمود: حضور پرشور ما و بهره برداران سخت کوش بخش کشاورزی در این روزهای گرم در این راهپیمایی عظیم در راستای عمل به آرمان های
امام راحل (ره)، منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و چنگ زدن به ریسمان الهی است تا اوج شکوه و اقتدار خود را در خاک پاک خوزستان برای رهایی قدس عزیز به تصویر بکشیم.

کیخسرو چنگلوایی
۲۵ رمضان ۱۴۴۰ هجری قمری
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ هجری شمسی