تاریخ انتشار خبر: 24 اسفند 1398 | 23:16:49
کد خبر : 8519
یادداشتی ازمحمدشریفی(طنزپردازوحکایت نویس)

قدر کرونا و قرنطینه را خوب بدانید

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمدشریفی طنزپردازوحکایت نویس خوزستان دریادداشتی باعنوان: قدر کرونا و قرنطینه را خوب بدانید. اگر بر کرونا فائق آمدیم و زنده ماندیم ، تازه اول بدبختی هامون شروع میشه .قرنطینه هم چیزی بدی نیست ، اما امان از اون ساعتی که قرنطینه تمام میشه ، بخشی از كارهای مهمی كه بعد از قرنطينه […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمدشریفی طنزپردازوحکایت نویس خوزستان دریادداشتی باعنوان: قدر کرونا و قرنطینه را خوب بدانید.

اگر بر کرونا فائق آمدیم و زنده ماندیم ، تازه اول بدبختی هامون شروع میشه .قرنطینه هم چیزی بدی نیست ، اما امان از اون ساعتی که قرنطینه تمام میشه ، بخشی از كارهای مهمی كه بعد از قرنطينه بیخ ریش مان را میگیره به شرح زیر است.

الف : چکاب کامل چشم به علت زياد نگاه كردن به موبايل، قطعا ۲ تا ۳ شماره دچار ضعف بصر خواهیم شد ، خدا کند به عینک ختم بشود و به آب مروارید نکشد.

ب : به علت استفاده بيش از حد مجاز از واتکس ، الکل ، شامپو ، ریکا و صابون و سایر مخلفات شیمیایی نیمه تقلبی و تقلبی ، قطعا ریه های همه ی ما دچار آسیب های جدی می شود، لذا خودتان را برای چکاپ کامل آماده کنید.
ج : فضای مجازی و سیمای میلی از بس که حرف مفت و صد من یک غاز و متناقض بخورد ما دادند ، قطعا به یک آدم دائم الوسواس مبتلا خواهیم شد. برای رهایی از این معضل باید به چند روانکاو و روان شناس حرفه ای مراحعه کنیم.

د: برای جاری کردن صیغه طلاق خودمان را برای رفتن به کلانتری و دادگاه و محضر و دفترخانه آماده کنیم.
ه : دائم الخمری هم عارضه ی دیگری است که اگه زود نجنبیم کار میده دست همه …

و: قبض های پرداخت نشده ی آب و برق و گاز و اقساط بانکی هم که می شود قوز بالا قوز….

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قرنطینه زیاد هم بد نیست…