تاریخ انتشار خبر: 13 اسفند 1402 | 15:23:35
کد خبر : 15490
پیام از سیدشکرخدا موسوی:

فوری فوری/پیام مهم «سیدشکرخداموسوی» در پی اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دوازدهم

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛«سیدشکرخداموسوی» در پی اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دوازدهم پیامی صادر کرد. در پیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم خدایا تو خود شاهدی آنچه از جانب ما صورت گرفت نه تلاشی بود برای کسب قدرت و نه کوششی بود برای فزونی ثروت؛ بلکه میخواستم نشانه‌های دین تو […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛«سیدشکرخداموسوی» در پی اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دوازدهم پیامی صادر کرد.

در پیام ایشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا تو خود شاهدی آنچه از جانب ما صورت گرفت نه تلاشی بود برای کسب قدرت و نه کوششی بود برای فزونی ثروت؛ بلکه میخواستم نشانه‌های دین تو را آشکار و اصلاح را در سرزمین‌های تو برقرار سازم تا بندگان ستم‌دیده تو ایمن گردند و حدود الهی برپا شود.

مردم عزیز خوزستان
همشهریان اهواز، کارون، باوی و حمیدیه

بیش از ۵۵ هزار رای پاک شما در سایه‌ی سنگین ورود لیست‌بندهایی که در روزگاری نچندان دور شورای شهر ناکارآمد اهواز را رقم زده و اهواز را به خاک سیاه نشاندند را بر چشمان خود گذاشته و به آن افتخار می‌کنم.
در شرایطی که تمامی نظرسنجی‌های معتبر پیش از انتخابات اوضاع را جور دیگری نشان داده بود، در فضای مهندسی شده‌ و آلوده‌ای که در آن از خرید و فروش رای و وارد کردن لیست‌های چندهزارتایی کد ملی مردمِ ازهمه‌جابی‌خبر و بازنشستگان مظلوم، تا توزیع بسته‌های معیشتی و سوء استفاده از فقر مردمی که همین ها سفره‌های‌شان را کوچک کردند تا با کیسه برنجی رای‌شان را بخرند، و از چینش نیروهای شعب اخذ رای تا شیطنت در شمارش آراء و بسیج پیمانکاران و دلالان انتخاباتی و بسیج امکانات مدیریت شهری و دست‌نشانده‌های‌شان در شرکت‌های بزرگ خصولتی و فشار بر نیروهای مظلوم خدمات شهری با تهدید و ارعاب، آن‌هم از سوی مدعیان انقلابی‌گری، و از سوی کسانی که باید به دین مردم برسند، که هم دین مردم را خراب کردند و هم دنیای آنها را، این تعداد آراء پاک و حتی کمتر از آن بسیار با ارزش است و قدر آن را می‌دانم و از خداوند متعال می‌خواهم فرصتی دهد تا آن را برای شما جبران کنم.
از حامیان و هواداران و اعضای ستادهای مردمی که با دست خالی، غیرتمندانه پای کار بودند و شبانه‌روز تلاش کردند تشکر می کنم و برای‌ مردم عزیز اهواز و خوزستان بهترین‌ها را آرزو دارم و امیدوارم هر چه خیر و صلاح‌تان بوده، رقم خورده باشد.

ارادتمند شما
سید شکرخدا موسوی