تاریخ انتشار خبر: 26 اسفند 1397 | 15:54:17
کد خبر : 4695

فرماندار ویژه آبادان نماینده منتقد را به مناظره دعوت کرد

به گزارش زاگرس نشینان جلیل مختار نماینده مردم آبادان و حومه درپیامی بحث برانگیزاحساسات مردم آبادان را جریحه دار کرد. در پی بهره‌برداری یکی از‌ نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی از تصادف دلخراش اخیر جاده آبادان-اروندکنار بر علیه فرماندار ویژه آبادان موجب شد تا فرماندار طی پیامی نسبت به این موضوع انتقاد و پاسخ […]

به گزارش زاگرس نشینان جلیل مختار نماینده مردم آبادان و حومه درپیامی بحث برانگیزاحساسات مردم آبادان را جریحه دار کرد.

در پی بهره‌برداری یکی از‌ نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی از تصادف دلخراش اخیر جاده آبادان-اروندکنار بر علیه فرماندار ویژه آبادان موجب شد تا فرماندار طی پیامی نسبت به این موضوع انتقاد و پاسخ این نماینده را بدهد.

«سیدزین‌العابدین موسوی» در این پیام کوتاه نماینده مذکور را به بازی با احساسات شهروندان متهم کرده است، فرماندار ویژه آبادان گفته که از سال ۶۱ تاکنون آبادان را ترک نکرده همچنین تنها ۶ ماه است که بر مسند فرمانداری ویژه آبادان نشسته است.

در بخشی از این پیام فرماندار ویژه آبادان صراحتاً «جلیل مختار» نماینده آبادان را به مناظره دعوت کرده است تا از سه سال نمایندگی خود دفاع کند.

فرماندار ویژه آبادان در پایان پیام خود به نماینده توصیه کرده تا برای وی به عنوان یک فرماندار جهادی و انقلابی خطوط قرمز ترسیم نکند.