تاریخ انتشار خبر: 17 فروردین 1401 | 20:03:25
کد خبر : 12722
معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان: 

فرصتی برای از دست دادن زمان و منابع نداریم.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در چهارچوب تحقق شعار سال حرکت و فعالیت‌های خود را دانش‌بنیان کنند. رضا فتوحی امروز در نشست حمایت از شرکت‌ها و توسعه مؤسسات دانش‌بنیان اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در چهارچوب تحقق شعار سال حرکت و فعالیت‌های خود را دانش‌بنیان […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در چهارچوب تحقق شعار سال حرکت و فعالیت‌های خود را دانش‌بنیان کنند.

رضا فتوحی امروز در نشست حمایت از شرکت‌ها و توسعه مؤسسات دانش‌بنیان اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در چهارچوب تحقق شعار سال حرکت و فعالیت‌های خود را دانش‌بنیان کنند چون فرصت از دست دادن زمان و منابع را نداریم.

وی افزود: تولید دانش‌بنیان و همراه اشتغالزایی دستورالعملی برای همه دستگاه‌هاست و ارزیابی مدیران با توجه به دانش‌بنیان کردن فعالیت‌ها و میزان اشتغالزایی انجام می‌شود.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان با اشاره به فعالیت ۹۴ شرکت دانش‌بنیان در استان و ۲۰۰ تقاضا در این زمینه، گفت: مسیر دانش‌بنیان کردن شرکت‌ها باید کوتاه و آسان شوند و از شرکت‌هایی که می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند، حمایت خواهد شد