تاریخ انتشار خبر: 30 تیر 1398 | 15:12:58
کد خبر : 5515
طی حکمی از سوی مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت

فرشید خدادادیان به عنوان رئیس واحد پژوهش و تاریخ شفاهی موزه های نفت منصوب شد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛  فرشید خدادادیان، در حکمی از سوی مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت، به عنوان “رئیس واحد پژوهش و تاریخ شفاهی موزه های نفت” منصوب شد. در حکم دکتر اکبر نعمت الهی، خطاب به خدادادیان، چنین آمده است: نظر به تجارب و سوابق روشن و مفید جنابعالی در حوزه […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛  فرشید خدادادیان، در حکمی از سوی مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت، به عنوان “رئیس واحد پژوهش و تاریخ شفاهی موزه های نفت” منصوب شد.

در حکم دکتر اکبر نعمت الهی، خطاب به خدادادیان، چنین آمده است: نظر به تجارب و سوابق روشن و مفید جنابعالی در حوزه تحقیق و تاریخ، به موجب این حکم به عنوان “رئیس واحد پژوهش و تاریخ شفاهی مدیریت موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت” منصوب می گردید.

مدیر موزه های نفت در این حکم اظهار امیدواری کرده، رئیس جدید واحد پژوهش و تاریخ شفاهی این مدیریت با استعانت از خداوند و بکارگیری تجربیات خود، همچنین همکاری و ارتباط تنگاتنگ و دلسوزانه با مجموعه همکاران صنعت نفت، به ویژه این مدیریت، در دستیابی به اهداف و پیشبرد ماموریت های مشخص شده، موفق باشد.

لازم به ذکر است فرشید خدادادیان فرزند خوزستان و دانش آموخته تاریخ و حقوق اقوام از دانشگاه جورج میسون و کارشناس ارشد تاریخ ایران باستان است. از ایشان تا کنون ۷ عنوان کتاب با عناوین مسجدسلیمان نیم قرن چپاول، پارسوماش پایتخت گمشده ایران،روایت نفت،کاربردهای نفت و گاز در ایران باستان،جستارهای کوتاه بر تاریخ بلند نفت در ایران،خوزستان تمدن و نفت، و نفت و زندگی منتشر شده است.