تاریخ انتشار خبر: 23 آبان 1398 | 16:13:44
کد خبر : 7332

فرزند خوزستان چهره نامی صنعت واقتصاد کشور شد.

مجید علیزاده کار آفرین برتر خوزستان و کشور بار دیگر نامی جاویدان بخود بجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مجیدعلیزاده مدیرعامل شرکت رهیاب کار جنوب اظهار کرد: این شرکت از سال ۸۱ باهدف اشتغال زایی قشرجوان تاسیس شده وتاکنون جوانان زیادی در حوزه های مختلف شاغل نموده وبالای ۱۵۰ پروژه را با موفقیت به پایان رسانده وجوایز زیادی درسطح استانی،ملی وبین المللی بابت خدمات انجام شده دریافت نموده است.

علیزاده افزود:با کار و تلاش اقتصادی خود و مجموع تحت امر شرکت درحوزه علم و دانش نیز موفق به اخذ دانشنامه دکترای مدیریت شدم و مقالات زیادی رادرسطح مجامع علمی دنیا به صورت سخنرانی ارائه کردم، که یکی از مهمترین اجلاس حضور یافته ایشان حضور وسخنرانی در سالن اتحادیه اروپا در بروکسل بلژیک بوده است.

مدیرعامل شرکت رهیاب کار جنوب به آثار بجای گذاشته از خود پرداخت و گفت:مولف یک جلد کتاب باموضوع کارآفرینی سازمانی می باشم و در حال آماده سازی و تالیف یک جلد کتاب دیگر باموضوع مدیریت هستم.

مجیدعلیزاده مدیرعامل شرکت رهیاب کارجنوب در پایان خاطر نشان کرد:بنده فرزند خوزستان و ایران عزیز هستم و تاجایی که توانایی داشته باشم قدمی جهت پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی در سایه مقام معظم رهبری بردارم کوتاهی نخواهم کرد و امیداست بخش خصوصی در کنار دولتمردان مشکلات اشتغال و اقتصاد جامعه را کمتر و مرتفع نمایند.

همایش دومین آیین تجلیل از چهره های نامی صنعت واقتصادکشوربامحوریت برنامه های مسئولیت پذیری اجتماعی در سالن همایش های صداوسیما جمهوری اسلامی و باحضور رئیس کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،فرماندارمحترم کلانشهرتهران، معاون پژوهشی وزارت صنعت و معدن وتجارت و برترین شرکت های دولتی وخصوصی برگزار گردید.

نام و لوگوی شرکت های برتر ومدیرانشان ثبت ملی کشور شدند و در موزه ملی به یادگار گذاشته شدند.