تاریخ انتشار خبر: 14 آبان 1398 | 19:19:03
کد خبر : 7131
باصدور حکمی از سوی امید علی پارسا رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور

فرزند خوزستان معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشورشد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ باصدور حکمی از سوی رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، محمد مسیحی  به سمت معاون درآمدهای مالیاتی این سازمان منصوب شد.  در حکم دکتر امید علی پارسا، خطاب به محمد مسیحی آمده است: « با عنایت به تخصص، تعهد، شایستگی، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ باصدور حکمی از سوی رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، محمد مسیحی  به سمت معاون درآمدهای مالیاتی این سازمان منصوب شد.

 در حکم دکتر امید علی پارسا، خطاب به محمد مسیحی آمده است: « با عنایت به تخصص، تعهد، شایستگی، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون درآمدهای مالیاتی منصوب می شوید. توسعه پایدار کشور و گذار از اقتصاد و بودجه عمومی بدون اتکا به نفت، مستلزم هوشمندسازی نظام مالیاتی کشور و طراحی و پیاده سازی مالیات هوشمند و تکمیل طرح جامع مالیاتی است و انتظار می رود با بسیج و هماهنگی کلیه امکانات درون و برون سازمانی و در چارچوب برنامه های راهبردی و عملیاتی سازمان امور مالیاتی کشور این مهم تا قبل از پایان دولت تدبیر و امید به شکل جامع و کامل اجرایی گردد. امید است با اتکال به خداوند متعال و همدلی و همراهی همکاران توانمند در این ماموریت تاریخی و کار تیمی موفق و در انجام وظایف محوله در راستای اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید. توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام این ماموریت مهم از درگاه خداوند متعال خواستارم. »
گفتنی است، محمد مسیحی پیش از این، عهده دار معاونت مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور بوده است که با تغییر ساختار تشکیلاتی این سازمان و ادغام دو معاونت مالیات های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده و تشکیل معاونت جدید درآمدهای مالیاتی، وی عهده دار این سمت گردید.