تاریخ انتشار خبر: 21 فروردین 1398 | 15:51:28
کد خبر : 4886
یادداشتی از حسین نوری خواه:

فراخوان دعوت عمومی به جوانان و دانشجویان فعال در مجموعه خانه احزاب استان خوزستان

به گزارش زاگرس نشینان؛ بار دیگر ایران اسلامی در قلب تپنده خود خوزستان،شاهد مقاومت مردمی است که هر از چندگاهی سندی محکم از مقاومت و ایستادگی خود را در آماج حملات،طغیان‌ها و حوادث این مرز و بوم،ملت همیشه سربلند ایران اسلامی،هویدا میکند. امروز در حالیکه در سوگ عزیزان هموطنمان در لرستان،شیراز و گلستان نشسته ایم […]

به گزارش زاگرس نشینان؛ بار دیگر ایران اسلامی در قلب تپنده خود خوزستان،شاهد مقاومت مردمی است که هر از چندگاهی سندی محکم از مقاومت و ایستادگی خود را در آماج حملات،طغیان‌ها و حوادث این مرز و بوم،ملت همیشه سربلند ایران اسلامی،هویدا میکند.

امروز در حالیکه در سوگ عزیزان هموطنمان در لرستان،شیراز و گلستان نشسته ایم بر ماست تا با همتی چون همت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با دفاع از تک تک خانه ها و مناطق مقابل این سیل ویرانگر سینه ستبر کنیم.
در همین راستا از تمامی جوانان و دانشجویان فعال در مجموعه خانه احزاب استان خوزستان دعوت میکنم تا با پیوستن به پویش مردمی جوانان استان خوزستان که در قالب یک ستاد مستقل و همسو با هلال احمر و ستاد مدیریت بحران توسط مجمع جوانان استان خوزستان در جهت امدادرسانی به مردم سیل زده و مناطق آسیب دیده اعلام موجودیت کرده،ضمن کمک به بهبود کیفیت امدادرسانی در اردوگاههای موقت اسکان، انجام رسالت ملی و دینی خود از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

انشالله با توکل به پروردگار و توان اعضای فعال و پرتلاش مجمع جوانان استان در خدمت مردم شریف و غیور استان خوزستان خواهیم بود .

حسین نوری خواه مشاور جوان خانه احزاب استان خوزستان