تاریخ انتشار خبر: 6 مهر 1398 | 22:49:31
کد خبر : 6324

علت تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان چه بود؟

  به گزارش خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ سید محسن دلبری مدیرکل امور استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به تحرک و پویایی اداری بیشتری نیاز داشت و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل این مجموعه اقدام شد. دلبری، امروز ۶ مهرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به […]

علت تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان چه بود؟

  به گزارش خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ سید محسن دلبری مدیرکل امور استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به تحرک و پویایی اداری بیشتری نیاز داشت و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل این مجموعه اقدام شد.
دلبری، امروز ۶ مهرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به دلایل تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار کرد: در مجموعه وزارت تصمیم گرفته شد تا خون جدیدی در رگ‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تزریق شود و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل اقدام شد.
وی افزود: در این زمینه برای تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، با استاندار خوزستان هماهنگی انجام شد و از بدنه کارشناسی مجموعه در درون استان یک نیرو انتخاب و جایگزین مدیرکل پیشین شد.
مدیرکل امور استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عملکرد مدیریت پیشین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: از مدیریت آقای محمدپور تشکر می‌کنم اما در این زمینه وزارتخانه احساس می‌کرد مجموعه نیاز به تحرک و پویایی بیشتری دارد.
دلبری عنوان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به تحرک و پویایی اداری بیشتری نیاز داشت و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل این مجموعه اقدام شد. در این زمینه یک مدیر جوان و پرتحرک‌تر را جایگزین مدیر قبلی کردیم.
امروز، ششم مهرماه و با حضور سید محسن دلبری مدیرکل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارسلان غمگین به عنوان سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان معرفی و از زحمات سیدنور محمدپور مدیرکل پیشین این اداره تقدیر شد.
منبع:ایسنا