تاریخ انتشار خبر: 12 بهمن 1400 | 10:13:06
کد خبر : 11970

عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت مریم جوادپور، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت مریم جوادپور، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز را تسلیت گفت. در پیام ایشان آمده است: بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ خبر ارتحال خانم دکتر مریم جوادپور، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت مریم جوادپور، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز را تسلیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
خبر ارتحال خانم دکتر مریم جوادپور، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، باعث تأثر و تأسف شدید گردید. آن حادثه که برای نجات جان خود اتفاق افتاد، دل هر انسانی را به درد می‌آورد. سرمایۀ علمی کشور به دلیل حادثه‌ای که از سوی شهرداری اهواز و حتی دانشگاه قابل پیشگیری بود. اینجانب این واقعۀ دلخراش را به خانوادۀ گرامی و دوستان و شاگردان ایشان و اعضای هیأت علمی استان خوزستان و به ویژه واحد اهواز تسلیت عرض می‌کنم و از خدای تعالی غفران و رحمت الهی را برای آن مرحوم مغفور مسئلت دارم و به همۀ کسانی که در این رابطه مسئولیت دارند، به ویژه شهرداری اهواز و دانشگاه آزاد اسلامی استان تأکید می‌کنم تدبیر لازم را داشته باشند و از تکرار این حوادث جلوگیری کنند‌ تا هیج‌گاه شاهد چنین اخبار تأسف‌باری نباشیم.
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
عبدالحسین خسروپناه
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی
دوازدهم بهمن ۱۴۰۰ مصادف با ۲۹ جمادی الثانی ۱۴۴۳