تاریخ انتشار خبر: 10 اسفند 1402 | 02:01:16
کد خبر : 15473

ضرورت انتخاب سید شکر خدا موسوی

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،مجلس یازدهم را باید همیشه در ذهن تاریخی ایران قاب بگیریم، چرا؟ چون در این مجلس خاص، تخلف و ضعف و ناتوانی، انبوهی از مشکلات و دلخوری‌ها و نارضایتی‌ها را بین مردم رایج کرد. دوره یازدهم را مردم و ملت ایران هرگز فراموش نمی‌کنند؛ کسانی که حتی اندکی اراده و یا […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،مجلس یازدهم را باید همیشه در ذهن تاریخی ایران قاب بگیریم، چرا؟ چون در این مجلس خاص، تخلف و ضعف و ناتوانی، انبوهی از مشکلات و دلخوری‌ها و نارضایتی‌ها را بین مردم رایج کرد.

دوره یازدهم را مردم و ملت ایران هرگز فراموش نمی‌کنند؛ کسانی که حتی اندکی اراده و یا شجاعت و دفاع در دفاع از حوزه انتخابیه خود بخرج ندادند.

گویا وکلای مجلس یازدهم، خود را نماینده مردم نمی‌دانستند، خود را متعهد به حوزه انتخابیه و مشکلات آنان نمی‌دانستند، اینها همان کسانی بودند که وقتی در حاشیه بودند نمایندگان و مدیران را به باد انتقا می‌گرفتند و انگ غیر مردمی بودن به آنان می زدند.

دوره یازدهم مجلس باعث و بانی بالا رفتن نرخ ارز و تورم چند برابری و بی‌احترامی به حقوق مردم می‌توان دانست،این دوره سیاه ترین دوره معیشتی و اقتصادی باید نام نهاد.

در همین دوره یازدهم، که خود را سوپر انقلابی می‌دانند و معتقدند دیگران انحراف در راه انقلاب بوده اند، بزرگترین اختلاس قرن صورت گرفت.

اختلاسی که تا سال‌های سال دیگر کسی توان رکورد شکنی‌اش را ندارد و در گینس ثبت شده است.و بدتر از همه اینکه دوره یازدهم در دست کسانی اداره و مهندسی شد که خود را از همه به انقلاب نزدیک‌تر و مومن‌تر می‌دانستند. کسانی که ۴ دهه معترض بودند به عملکرد همه‌ی ادوار و اعتراض‌های آنان و کارشکنی‌های‌شان برابر مدیران و دولت‌ها همواره عامل بازدارنده بود.

با آمدن دولت رئیسی مجلس یازدهم یک دست شد، و این یک‌دستی باعث شد که همه کسانی وارد مجالس شوند که از فیلتر این جریان عبور کنند و پس از رسیدن به این وضعیت بود که تصمیمات اشتباه صادر شد و بجای آنکه به اشتباه خود اذعان کنند معترضین را کنار زدند و مشکل ایجاد کردند.

دوره یازدهم هیچ گونه عایدی برای مردم و این کشور و نظا مقدس بهمراه نداشت الا یاس و ناامیدی و آزردگی که به دنبالش تحریم انتخابات هم وارد شد. هرچند مدعیان مجلس یازدهم به این مسئله باور نداشته و ندارند، چرا که خود را مدیون مردم حوزه‌های انتخابیه نمی‌دانند، هر چند مردم نیز آنان را نمایندگان خود نمی دانستند الا عده‌ای خاصان و دور و بری‌های آنان؛ اما آنچه واضح است همین مسئله است که امروزه مردم بخاطر ورود شکرخدا موسوی خوشحالند و از رفتن قبلی خوشحالتر!

امروزه شکرخدا موسوی را می‌توانیم نماینده همین مردمی بدانیم که با همه آزردگی ها باز پای صندوق رای آمدند تا بتوانند نمایندگان دوره‌ی یازدهم را کنار بزنند.

دو روز دیگر امید مردم به وقوع می‌پیوندد و دوره دوازدهم مجلس انتخاب می شود، هر چند حجم خرابی بسیار انبوه است اما امیدواریم بتوانند ناکارامدی دوره قبل را جبران کنند، و وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم را سر و سامان بخشند.