تاریخ انتشار خبر: 18 تیر 1400 | 11:27:30
کد خبر : 10428
یادداشتی از سلیمان اسمی:

صندلی هایی برای خدمت یا کرسی هایی برای نفرین ملت ؟!!

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سلیمان اسمی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان :صندلی هایی برای خدمت یا کرسی هایی برای نفرین ملت ؟!! به یاد و برای قربانیان جاده مرگ و به امید پایان این قصه ی تلخ سخنی با نمایندگان، استاندار ،فرمانداران و مسئولین این روزهاو شب ها می دانید چه بلاهایی بر سر مردم […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سلیمان اسمی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان :صندلی هایی برای خدمت یا کرسی هایی برای نفرین ملت ؟!!

به یاد و برای قربانیان جاده مرگ و به امید پایان این قصه ی تلخ

سخنی با نمایندگان، استاندار ،فرمانداران و مسئولین

این روزهاو شب ها می دانید چه بلاهایی بر سر مردم خوزستان می آید؟ صدای شیون وعزای مردم زاگرس نشین حوزه جاده ی مرگ از غیزانه تا هفتکل و باغملک و ایذه و دهدز که در رثای عزیزان به آسمان بلند است ، می شنوید ؟ پیکرهای غلطیده به خون شان را در جاده های مرگ می بینید ؟ یا بازی کی بود کی بود راه انداختید و انگشت اشاره تان به سمت دیگران است بی انکه شصتی را ببینید که اشاره اش به شماست ؟
دربازی بزرگان با کلمات و ناکارآمدی های شما ، این مردم ند که قربانی اندو باید تاوان بدهند.

تاکی ؟چرا؟ به چه گناهی ؟ مگر این مردم چه گناهی کرده اند ، چه خواسته اید که دریغ کرده اند ؟کی خواسته اید که درصحنه نبوده اند؟

آیا مردم خوزستان هم، مانند مردم اصفهان باید با گاو و گوساله ، درب استانداری و فرمانداری و ادارات حاضر شوند و بگویند :

جای مردان سیاست ، وقتی گرهی از مشکل ما ،نگشایند ، گاوی به !!! یا گاوی نه !!!

بزرگواران ،عزیزان هرچه فکر می کنم مردم خوزستان، مردم هفتکل و دیگر شهرهای استان لایق این همه جور و جفا و ناکارآمدی نیستند …مرزبانان کهن ، پشتوانه ایران زمینند چرا باید بگذاریم زمین بخورند وکاری کنیم تا به حاشیه شهرهای برخوردار مهاجرت کنند ؟

از دو روز پیش استاندار البرز دستور دادند، به هیچ عنوان ادارات برق حق ندارند برق منازل مسکونی مردم را قطع کنند و دو روز است برقی قطع نشده است .

سئوالی که برایم پیش آمده اینکه آیا البرز گرمتراست یا خوزستان ؟
دمای البرز بالای پنجاه درجه است یا خوزستان ؟
مردم البرز به دلیل گرمی هوا بیشتر در عذابند یا مردم خوزستان ؟ اینجا که بایک کولر آبی هم می توان سر کرد درحالیکه آنجا کولر گازی هم نفسش به شماره می افتد ….

اشکال کار کجاست ؟اشکال از مردم است یا مسئولین ؟ یازیر ساخت ها را آن گونه که باید فراهم نکرده اید ؟
مگر نه این است که :عاقل آن است که اندیشه کند فردا را؟!!

چرا کاری می کنید که بادست خود مردم را از زادگاه شان فراری دهید ؟ چرا کاری می کنید به جای اینکه دعای خیر مردم بدرقه راه تان باشد وتوشه آخرت تان ،نفرین شان دامنگیرتان شود؟
اگر می توانید کار کنید، چرا وضع این گونه است ؟
اگر نمی توانید کاری از پیش ببرید چرا برمسندها تکیه زده اید ؟
این استغاثه های مردم را بشنوید و عملا برای رفع مشکلات شان گام بردارید و نگذارید دردی بر دردهای شان افزوده است ، البته اگر گوشی برای شنیدن و چشمی برای دیدن و همتی برای گره گشایی از مشکلات مردم مانده باشد .