تاریخ انتشار خبر: 19 مرداد 1398 | 15:04:34
کد خبر : 5755

شیرخوارگاه و مراکز بهزیستی خوزستان آماده دریافت نذورات عید قربان هستند

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ غلامرضاصدیق راد  مدیر کل بهزیستی استان خوزستان از اجرای برنامه دهه ولایت در استان خوزستان خبر داد و گفت: همزمان با فرارسیدن دهه ولایت (عید قربان تا غدیرخم) از ۲۱ تا ۲۹ مرداد، شیرخوارگاه و مراکز نگهداری ایتام ،مراکز و مجتمعات بهزیستی سراسر استان ،در عید قربان آماده دریافت نذورات […]

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ غلامرضاصدیق راد  مدیر کل بهزیستی استان خوزستان از اجرای برنامه دهه ولایت در استان
خوزستان خبر داد و گفت: همزمان با فرارسیدن دهه ولایت (عید قربان تا
غدیرخم) از ۲۱ تا ۲۹ مرداد، شیرخوارگاه و مراکز نگهداری ایتام ،مراکز و
مجتمعات بهزیستی سراسر استان ،در عید قربان آماده دریافت نذورات ،
گوشت‌های قربانی و کمک‌های مردمی و توزیع آن در میان مددجویان هستند.
غلامرضا صدیق راد ضمن تبریک اعیاد قربان وغدیر اظهار کرد: برنامه دهه
ولایت توسط سازمان بهزیستی و با هدف جلب مشارکت‌های خیرین در استان برگزار می‌شود و این دهه فرصتی مناسب برای همراهی هر چه بیشتر مردم وخیرین با افراد تحت پوشش بهزیستی است.

وی افزود: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته برای حل مشکلات افراد تحت پوشش از سوی بهزیستی، این سازمان به تنهایی قادر به حل همه مشکلات مددجویان و معلولان نیست و نیازمند یاری جدی مردم نوع‌دوست خوزستان است.

مدیر کل بهزیستی خوزستان ادامه داد: به همین منظور در برنامه‌ای که از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر در تمام مراکز و مجتمع‌های دولتی بهزیستی در سراسر خوزستان انجام می‌شود، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خواهیم کردتا از این طریقکمک‌های مردم به دست نیازمندان واقعی برسد.

صدیق راد عنوان کرد: ۷۰ مرکز و مجتمع بهزیستی در ۲۷ شهرستان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

وی بیان کرد: سامانه پیامکی جلب مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان
#۱۴۰۰۰۰۴*۴*۷۳۳*، شماره حساب سیبا ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱ بانک ملی به نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان و نیز درگاه اینترنتی به آدرسwww.behzisty-khz.ir آماده دریافت هدایای نقدی مردم عزیز استان است.

صدیق راد افزود: شیرخوارگاه مجتمع فتح‌المبین واقع در اهواز، سپیدار، بلوارفنی و حرفه‌ای، جنب آتش‌نشانی آماده دریافت نذورات و قربانی‌ها و کمک‌های همشهریان اهوازی است.

مدیر کل بهزیستی خوزستان در پایان ضمن تشکر ازخیرین نیکوکار گفت: شهروندان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۶۱۳۳۷۶۸۲۴۲ و۰۶۱۳۳۷۹۱۳۴۴ و ۰۶۱۳۲۲۹۶۰۳۹ تماس حاصل نمایند.