تاریخ انتشار خبر: 2 دی 1398 | 21:10:59
کد خبر : 7764

شیران زاگرس سوار بر بال های شاهین به نیمه نهایی رسیدند.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با غلبه بر شاهین بوشهر به نیمه نهایی جام حذفی رسید. از سری مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، تیم نفت مسجدسلیمان پذیرای شاهین شهرداری بوشهر شد و در پایان ۱۲۰ دقیقه تلاش با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل حریف بوشهری به برتری دست […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با غلبه بر شاهین بوشهر به نیمه نهایی جام حذفی رسید.

از سری مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، تیم نفت مسجدسلیمان پذیرای شاهین شهرداری بوشهر شد و در پایان ۱۲۰ دقیقه تلاش با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل حریف بوشهری به برتری دست یافت.

در نیمه اول، ابتدا تیم شاهین روی یک ضربه ایستگاهی در دقیقه ۲۳ توسط حسن نجفی به گل رسید، اما نفتی‌ها این گل را در دقیقه ۳۶ با ضربه پنالتی فرزاد حاتمی پاسخ دادند تا این نیمه با تساوی یک – یک تمام شود.

در نیمه دوم، باز هم این تیم شاهین بوشهر بود که به گل رسید و بهمن سالاری در دقیقه ۷۲ تیمش را پیش انداخت، اما شاگردان تارتار همانند نیمه نخست گل حریف را پاسخ دادند و حسین ابراهیمی گل تساوی را در دقیقه ۸۷ وارد دروازه شاهین کرد تا این بازی به تساوی ۲-۲ بینجامد و کار به وقت اضافی برسد.

جدال نفت و شاهین در وقت اضافی ادامه یافت و احمد الجبوری در دقیقه ۱۰۶ گل سوم میزبان را به ثمر رساند و جواز صعود نفتی‌ها به مرحله نیمه نهایی جام حذفی را امضا کرد.

تا کنون صعود تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان به نیمه نهایی قطعی شده است و پس از اینکه چهره دو تیم دیگر نیز مشخص شود، قرعه کشی مرحله بعدی انجام خواهد شد.

شرح گل‌ها
۰-۱ (شاهین): یک ضربه ایستگاهی نصیب تیم شاهین بوشهر شد؛ این ضربه را حسن نجفی نواخت و در شرایطی که سوشا مکانی واکنش خوبی نداشت، توپ از کنار دستان وی به درون دروازه رفت تا گل نخست بازی برای شاهین رقم بخورد.

۱-۱ (نفت): داور میدان خطای پنالتی مدافع شاهین بوشهر را اعلام کرد و فرزاد حاتمی مهاجم نفت مسجدسلیمان از روی نقطه پنالتی با ضربه‌ای زمینی به مرکز دروازه گل مساوی تیمش را به ثمر رساند.

۲-۱ (شاهین): شوت زمینی علیرضا ابراهیمی را سوشا مکانی به شکل ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را بهمن سالاری با ضربه زمینی درون دروازه نفت جای داد.

۲-۲ (نفت): این بار یک ضربه ایستگاهی برای نفت مسجدسلیمان اعلام شد و حسین ابراهیمی با یک شوت دقیق گل دوم نفت را به ثمر رساند تا باز هم کار به تساوی کشیده شود.

۳-۲ (نفت): پاس عمقی حسین ابراهیمی به احمد الجبوری رسید و این بازیکن سوسنگردی با ضربه‌ای فنی به گوشه بالای دروازه شاهین گل سوم نفت را به نام خود ثبت کرد.