تاریخ انتشار خبر: 5 تیر 1397 | 17:55:43
کد خبر : 2791
یادداشتی از مجیدکیوانی:

شهردار منطقه ۳ اهواز دقیقا کجایی؟!

به گزارش زاگرس نشینان؛شهردار سخت کوش منطقه ۳ شهر اهواز در یک ماه گذشته طی دو مصاحبه با خبرگزاری فارس و اراس نیوز بخشی از فعالیت هایش را بر اساس ارائه امارهای بسیار دندان شکن اعلام کرد! بعنوان یک شهروند قدیمی در منطقه ۳ و ساکن در محلات کوی حفاری، شهرک قائم، کوی منابع طبیعی، […]

به گزارش زاگرس نشینان؛شهردار سخت کوش منطقه ۳ شهر اهواز در یک ماه گذشته طی دو مصاحبه با خبرگزاری فارس و اراس نیوز بخشی از فعالیت هایش را بر اساس ارائه امارهای بسیار دندان شکن اعلام کرد!

بعنوان یک شهروند قدیمی در منطقه ۳ و ساکن در محلات کوی حفاری، شهرک قائم، کوی منابع طبیعی، شهرک اغاجری از جناب شهردار جوان بابت گزارش های مفصلی که به اهالی همیشه شکیب و ساکت این مناطق داده اند بسیار  سپاسگزارم!!

فقط به شهردار فعال منطقه ۳ اهواز یک پیشنهاد قابل اجرا می دهم که با توجه به کمبود اعتبارات مالی در بدنه شهرداری ، پرداخت نکردن به موقعه عوارض شهرداری از سوی شهروندان و تحریم های ناعادلانه اقتصادی دول غربی علیه ایران و… بهتر است تا پایان سال ۱۳۹۷ بجای اجرای پروژه های پر هزینه عمرانی مانند احداث پارک، کاشت چمن و درخت، تامین روشنایی و جمع اوری زباله های خانگی و… تنها جلوی انباشته شدن نخاله های خطرناک ساختمانی و صنعتی در اطراف مناطق مسکونی یاده شده در فضای های خاکی( مثلا سبز) بزرگی که از یک دهه پیش قرار بود پارک شوند را بگیرند.

امیدوارم خیلی زود شاهد جمع اوری هنگام نخاله های ساختمانی پراکنده در اطراف محوطه های مسکونی نامبرده و برخورد قانونی با متخلفانی که شبانه روز در حال تخیله این زباله ها در این ۵ محله مهم باشیم.

جناب شهردار منطقه ۳ اهواز بی تردید این اقدام جهادی و انسانی شما باعث ایجاد تغییرات مثبت روحی و شروع نشاط و افزایش سلامتی در زندگی روزمره و در نهایت موجب نگهداری از محیط زیست ان مناطق می شود.

مجید کیوانی/ فعال اجتماعی
۴ تیر ۱۳۹۷