تاریخ انتشار خبر: 13 دی 1398 | 19:33:42
کد خبر : 7931

شهادت ” جامه‌ای بود که جز آن برازنده حاج قاسم سلیمانی نبود.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی دبیربنیادفرهنگی اجتماعی زاگرس نشینان در پیامی شهادت سرداررشیداسلام حاج قاسم سلیمانی را به عموم مردم تبریک وتسلیت گفت. در پیام ایشان آمده است: بسم رب الشهدا و الصدیقین (( وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ )) بامداد امروز قبل از طلوع خورشید ستاره […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی دبیربنیادفرهنگی اجتماعی زاگرس نشینان در پیامی شهادت سرداررشیداسلام حاج قاسم سلیمانی را به عموم مردم تبریک وتسلیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
(( وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ ))

بامداد امروز قبل از طلوع خورشید ستاره ای تابناک از آسمان رشادت، جوانمردی، اخلاص، عشق به مردم و سرافرازی ایران اسلامی به دست اهریمنان به خاک و خون کشیده شد.

سردارحاج قاسم سلیمانی که عمری با مجاهدت و ایثار تمام دقایقش مصروف مبارزه با تجاوز بی عدالتی و تروریسم شده بود خود بدست آلوده تروریست های بین المللی به شهادت رسید.

قطعاً شهادت سردار دلها، سردار حاج قاسم سلیمانی، چهره ننگین آمریکا را به عنوان دشمن اصلی ملت های منطقه بیش از پیش افشا خواهد کرد.

مردم خوزستان هرگز روز ۱۸ فروردین ۹۸ را فراموش نخواهند کرد وقتی خانه و زمین هایشان زیر آب بود حاج قاسم سلیمانی از سوریه و عراق به مناطق سیل زده آمد تا در کنار مردم رنج دیده این مناطق باشد.

اینجانب شهادت مالک اشتر زمان، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به محضرساحت مقدس امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران ، مردم شهید پرور خوزستان و به ویژه خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض کرده و همنشینی آن سردار مجاهد با مولایشان حضرت ابا عبدالله الحسین سید الشهدا (ع) را از درگاه خداوند متعال خواهانم .