تاریخ انتشار خبر: 25 آذر 1398 | 22:15:28
کد خبر : 7609

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، دستگاه برتر جشنواره هفته پژوهش

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان موفق به کسب عنوان شرکت شهرک‌های صنعتی برتر در جشنواره هفته پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت شد.

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، دستگاه برتر جشنواره هفته پژوهش

  به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛اخلاق محمدیان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به جشنواره هفته پژوهش که امروز، ۲۵ آذرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، اظهار کرد: در بررسی عملکردهای پژوهشی دستگاه‌های ذیربط از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان موفق به دریافت کسب مقام برتر در سطح شرکت شهرک‌های صنعتی کشور شد.
وی با اشاره به پروژه‌های پژوهشی این شرکت افزود: پروژه “مطالعه و بررسی تکنولوژی کامپوزیت برای تعمیر و کنترل خوردگی خطوط شبکه آب” با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز انجام و به پایان رسید.
محمدیان ادامه داد: همچنین ۲ موضوع پژوهشی “مدیریت جامع و پویای پسماندهای صنعتی با طراحی پایگاه داده‌ای پسماند ویژه شهرک‌های صنعتی” و “بررسی وضعیت موجود مدیریت پسماند صنعتی با تکیه بر بررسی کمی و کیفی پسماند تولیدی در شهرک‌های صنعتی شماره ۲ و ۳ اهواز” با همکاری دانشگاه جندی شاپور در دست انجام است.
وی عنوان کرد: لیست اولویت‌های پژوهشی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تهیه و در نمایشگاه پژوهش و فناوری اهواز که یکم تا سوم دی ماه برگزار می‌شود، در اختیار پژوهشگران قرار خواهد گرفت.
محمدیان خاطرنشان‌کرد: اولویت‌های پژوهشی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان هم اکنون در نمایشگاه پژوهش و فناوری منطقه آزاد اروند در دسترس پژوهشگران است.