تاریخ انتشار خبر: 25 آذر 1398 | 23:44:16
کد خبر : 7638

سنگ تمام امدادگران جمعیت هلال احمر کلانشهر اهواز در امدادرسانی به مردم گرفتار در سیلاب و آبگرفتگی

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محسن شیخی علیزاده رئیس جمعیت هلال احمر کلانشهر اهواز اظهارکرد:باتوجه به آماده باش عوامل امدادی جمعیت هلال احمر کلانشهر اهواز از ساعت اولیه بارندگی و مشکلات خودروهای گرفتار در آب،امدادگران جمعیت هلال احمر نسبت به انتقال و جابجایی تا منطقه امن تعداد ۸۶ خودرو اقدام نمودند. علیزاده همچنین ادامه داد:که تعداد […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محسن شیخی علیزاده رئیس جمعیت هلال احمر کلانشهر اهواز اظهارکرد:باتوجه به آماده باش عوامل امدادی جمعیت هلال احمر کلانشهر اهواز از ساعت اولیه بارندگی و مشکلات خودروهای گرفتار در آب،امدادگران جمعیت هلال احمر نسبت به انتقال و جابجایی تا منطقه امن تعداد ۸۶ خودرو اقدام نمودند.
علیزاده همچنین ادامه داد:که تعداد ۱۴ خانواده از قشر پیرزن و کارآفتاده و زن باردار به نقاط امن و پیشنهادی خود منتقل شدند.
رئیس هلال احمر کلانشهر اهواز در پایان اعلام نمود که تیم امدادی این جمعیت نیز موفق شد ۶ نفر دانشجوی دختر که بر روی پل طبیعت گیر افتادند را نجات وبه محل دانشگاه منتقل نمودند.
علیزاده در پایان نیز ادامه داد که این عملیات همچنان ادامه دارد و طی آن آمبولانس های امدادی به همراه خودروهای نجات و نجاتگران داوطلب در حالت امدادرسانی و آماده باش هستند.