تاریخ انتشار خبر: 29 مرداد 1400 | 23:22:41
کد خبر : 10657
یادداشتی از سیدحمیدحسینی:

سخنی با وزیرپیشنهادی بهداشت ودرمان،جناب دکتر عین الهی!

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان:سخنی با وزیرپیشنهادی وزیربهداشت ودرمان،جناب دکتر عین الهی! در دوره ای وزیر می شوید که انتظارات مردم آسیب دیده,,اصلاح وضع فعلی و حرکت رو به آینده روشن در بهداشت و درمان است ولی یک کلام و ختم کلام برای چند رای نماینده با کسانی که هم […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان:سخنی با وزیرپیشنهادی وزیربهداشت ودرمان،جناب دکتر عین الهی!
در دوره ای وزیر می شوید که انتظارات مردم آسیب دیده,,اصلاح وضع فعلی و حرکت رو به آینده روشن در بهداشت و درمان است
ولی یک کلام و ختم کلام
برای چند رای نماینده با کسانی که هم با دکتر حسن قاضی زاده هاشمی بودند و به او پشت کردند ،هم با نمکی هستند و در حال پشت کردن به او هستند عقد اخوت و همکاری نبندید اینها نسل کوفیان هستند ک فقط زر و میز را می بینند .نماینده انقلابی به برنامه شما نگاه می کند نه به چند نفری که از پزشکی فقط اسم آن را می شناسند و صبح تاشب در حال قول دادن بیت المال به این و آن هستند و بودند. چه حقوق خوانده باشند چه کشاورزی… .

معاون نمکی باشند و چه مشاور شهریاری و نمکی !!!

آیا بهتر نیست این مشاور رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان کشور ۸۰ میلیونی ایران و وزبر بهداشت کشور اسلامی راهکارها ،نظرات و کار های کارشناسی خود را جهت ارائه و برون رفت از بحران کرونا و مرگ ده‌ها هزار ایرانی اعلام کند تا به مجامع بین المللی نیز ارسال کنیم تا دنیا از اینگونه نظرات ارزنده این کارشناسان مسلط به امر بهداشت و درمان و کنترل اپیدمی بی بهره نباشد. اینها وزیرشان باید از امروز پاسخگوی مرگ هزاران ایرانی باشند،نه طلبکار شما و عاشق ماندن در پست و سهم خواهی !! اینها دور شما چه می کنند ؟؟؟؟

مراقب باشید رئیسی با برادر خود نیز شوخی ندارد. شما آمده اید که اصلاح کنید قولهای تجهیزات، موافقت اصولی ها و جابجایی متخصصینی که این ها انجام داده اند از فساد بدتر است جالب است که می گویند عین الهی توی دست ماست . دوست و همکار بی اسم و رسم شما هستیم دور شوید از این دونفر واقعا شرم دارد در جمهوری اسلامی ایران چنین افراد چاپلوس ،چند رو  در مجلس رفت و آمد داشته باشند.
جناب دکتر عین الهی یکی از افرادی که ضربه سنگین به وزارت بهداشت زده است در چند سال اخیر ، مهندس موهبتی (معاون پارلمانی وزیر )است خدارا شکر با همه وزرای بهداشت یک دهه ی اخیر بسته و به لابی و زد وبند در کشور و بین جامعه بهداشت و درمان مشهور است. ایشان همراه شما در جلسات های اخیر مجلس چیکار می کنند؟اگه مشاوران شما افرادی مثل موهبتی و محمودی  هستند که یکی ادعای معاونت توسعه دارد و دیگری معاون پارلمانی امیدی به شما و دولت رئیسی نیز نداریم . انتظار بیشتر از شما داشتیم که انقلابی عمل کنیددر انتخاب مشاوران و تیم همراهتان….