تاریخ انتشار خبر: 20 تیر 1396 | 01:54:10
کد خبر : 547

سخنی با نمایندگان محترم استان خوزستان

خدمت تمامی شما نمایندگان استان زرخیز ولی محروم خوزستان سلام میکنم و میگویم:حال همه ما خوب است ولی شما باور نکنید!! نامه باید کوتاه باشد،ساده باشد بی حرفی از خاک و سرفه!! کابینه دولت دوازدهم در حال شکل گیری است و حتما می دانید که بازار رایزنی ها و گمانه زنی ها و لابی ها […]

خدمت تمامی شما نمایندگان استان زرخیز ولی محروم خوزستان سلام میکنم و میگویم:حال همه ما خوب است ولی شما باور نکنید!!
نامه باید کوتاه باشد،ساده باشد بی حرفی از خاک و سرفه!!

کابینه دولت دوازدهم در حال شکل گیری است و حتما می دانید که بازار رایزنی ها و گمانه زنی ها و لابی ها داغ شده است و نیز بهتر می دانید که سهم استان های برخورداری که از منابع زیرزمینی خوزستان به آسمان خراش ها،امکانات رفاهی-تفریحی و اتوبانهایشان افتخار می کنند از دولت ها چندین وزیر بوده است و باز هم خدمت شما عرض میکنم که نمایندگان استان های “پر از وزیر”-نقش بسیار مهمی در بازی های سیاسی و پشت پرده و لابی های قدرت،بازی میکنند.
مردم خوزستان هوا نداشتند ولی پاشنه بالا زدند و هوای دولت را داشتند و اکنون نوبت دولت دکتر روحانی است که به وعده های انتخاباتی خود درباره خوزستان،جامه عمل بپوشاند.
حال که سهم ما از نفت و گاز،بیکاری و فقر،جاده های مرگ و بحران محیط زیست و شهرهای بدون کمترین امکانات پزشکی است از دولت محترم،درخواست نمایید که سهم مردم خوزستان را از کابینه فراموش نکند.
نمایندگان محترم خوزستان

اکنون نوبت شماست که فارغ از هرگونه گرایش سیاسی و قومی نقش خود را در معرفی چند وزیر موثر و کارآمد از دولت دوازدهم به خوبی بازی کرده و در مورد حقوق به حق این مردم محروم با احدی پیمان اخوت نبسته و نیک می دانیم که:
خوزستان به دست فرزندان خود آباد میشود.

 

روح الله شریعتی