تاریخ انتشار خبر: 28 خرداد 1396 | 04:59:39
کد خبر : 301

سال ها طول می کشد تا استانداری مردمی مانند شریعتی بیاید

منظور مدیحه سرایی نیست که مدیحه را در مقابل صله می گویند و من در انتظار صله کسی نیستم. اما آنچه تاکنون از عملکرد شریعتی می بینم، استانداری با خُلق و خوی مردمی است که بدیع است و کماکان تا کنون در خوزستان ما نادر بود. امیدوارم بماند، برای استان، برای همه کسانی که اندکی […]

منظور مدیحه سرایی نیست که مدیحه را در مقابل صله می گویند و من در انتظار صله کسی نیستم. اما آنچه تاکنون از عملکرد شریعتی می بینم، استانداری با خُلق و خوی مردمی است که بدیع است و کماکان تا کنون در خوزستان ما نادر بود.

امیدوارم بماند، برای استان، برای همه کسانی که اندکی برای این آب و خاک نگرانند، برای آنان که نگران وضعیت موجودند، آنانکه از اشرافیت و سیاسی بودن استبداد استانداران پیشین هنوز گلایه مند هستند.

شریعتی نه روح اشرفی دارد و نه بازیگر پنهان و آشکار است، نگاهی برادرانه دارد و خاکی، که از اعتقاداتش سرچشمه می گیرد نه از زندگیش.

تاکنون هم اگر به واقع به عملکرد او در همه ی اتفاقات اخیر، از ریزگردها و قطعی یک روز برق در خوزستان و رفتن آب و وضعیت های دیگر بررسی کنیم، در آخرین اتفاق خاص خوزستان، یعنی بی برقی خوابگاه دخترانه حضرت مصومه(س) باز هم نگاه و حرکت ادامه دار و خاص او را می بینیم.

مایلم به همه کسانی فعالیت سیاسی دارند در این شهر، همه کسانی که مایلند پُست و مرتبتی در آینده بگیرند، همه کسانی که فقط علاقمند به خوزستان هستند، بگویم، نه سی سال که یک عمر ما استانداری اینچنین مردمی با پشت کار نداشته ایم، که کاری را بدون اتمام رها نمی کند.

امیدوارم شریعتی تا سال های سال بر مسند استان تکیه بزند و آرزوهایش را در خوزستان اجرا کند. و امیدوارم دولت روحانی دولت های پس از او نیز با وی همراهی کنند.

خداوند به خوزستان برکت دهد و شریعتی را برای خوزستان نگه دارد.

 

منصور محرابی فرد