تاریخ انتشار خبر: 4 تیر 1396 | 03:00:18
کد خبر : 392

سازمان بهزیستی آمده جمع آوری فطریه روزه داران

سازمان بهزیستی خوزستان همانند سال های قبل مقدمات جمع آوری فطریه هموطنان خوزستانی جهت بهره برداری محتاجان و نیازمندان انجام خواهد داد. مدیر عامل سازمان بهزییستی خوزستان در مصاحبه با زاگرس نشینان اعلام کرد: ما ۲۰۰ صندوق در قالب پایگاه در سراسر خوزستان برای جمع آوری فطریه مردم روزدار و مومن ترتیب داده ایم. غلامرضا […]

غلامرضا صدیق راد، مدیر کل بهزیستی استان خوزستان

سازمان بهزیستی خوزستان همانند سال های قبل مقدمات جمع آوری فطریه هموطنان خوزستانی جهت بهره برداری محتاجان و نیازمندان انجام خواهد داد.

مدیر عامل سازمان بهزییستی خوزستان در مصاحبه با زاگرس نشینان اعلام کرد: ما ۲۰۰ صندوق در قالب پایگاه در سراسر خوزستان برای جمع آوری فطریه مردم روزدار و مومن ترتیب داده ایم.

غلامرضا صدیق راد افزود: سازمان بهزیستی با استفاده از مشارکت ها و کمک های مردمی می تواند در راه پیشبرد اهداف خود بهتر از گذشت توانا باشد.

مدیر عامل سازمان بهزیستی در ادامه افزود: سازمان بهزیستی با فتواهای مراجع تقلید بر این مضمون که فطریه مردم روزدار می تواند به این سازمان داده شود اقدام به جمع آوری قطریه نموده است و مردم روزدار با پرداخت فطریه هم مسئله شرعی و دینی خود را انجام دادند و هم مطمئن هستند که فطریه آنان در محلی مناسب صرف کودکان بی سرپرست و مردم محتاج می گردد.