تاریخ انتشار خبر: 13 تیر 1403 | 20:58:02
کد خبر : 15776

رییس کمیته تبلیغات و رسانه دکتر پزشکیان در استان خوزستان مردم را به حضور پرشور در پای صندوق های رای دعوت کرد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛رییس کمیته تبلیغات و رسانه دکتر پزشکیان در استان خوزستان؛ در گفتگو. با رسانه‌های استان اظهار داشت: امروز روزی است که سختی‌ها و مشقت جوانان و مردم در برابر اقلیت خودسر سرآمده و مردم می‌خواهند به جهانیان ثابت کنند که تفکر حاکم در دست مردمی است که پای صندوق‌های رای می‌روند […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛رییس کمیته تبلیغات و رسانه دکتر پزشکیان در استان خوزستان؛ در گفتگو. با رسانه‌های استان اظهار داشت: امروز روزی است که سختی‌ها و مشقت جوانان و مردم در برابر اقلیت خودسر سرآمده و مردم می‌خواهند به جهانیان ثابت کنند که تفکر حاکم در دست مردمی است که پای صندوق‌های رای می‌روند و دیگر اجازه نمی‌دهند اقلیت از خود راضی و خودسر زمام امور را به دست گرفته و کشور را به تاراج بی عرضگی و بی ارزشی بسپارند.

ایمان علیرضایی در ادامه گفت و گو عنوان کرده است: از ساعات اولیه روز جمعه، کلیه دلسوزان به آینده‌ی این کشور و میراث جمهوری و کلیه کسانی که آرزوی تغییرات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی دارند، مشتاقانه پای صندوق های رای رفته و با رای خود در برابر اقلیت خودخواه و خودسر می ایستند و با انتخاب خود به جهانیان می گویند که ما آینده خود را انتخاب کرده‌ایم و کسی دیگر یاری آن را ندارد تا این کشور را مطامع تفکرات متحجرانه خود کند.

علیرضایی کمیته تبلیغات و رسانه پزشکیان در خوزستان اظهار داشت: آمار ۶۰ درصدی غایبان رای گیری بر همه ثابت نمود که مردم از جریان اقلیت خودخواه ناراحت و دلزده اند و به هیچ وجهی امیدی به آینده ندارند، غیبت ۶۰ درصد رای گیری در حالی اتفاق افتاده است که اکثر ۴۰ درصد نیز به پزشکیان رای داده اند و در واقع کاندیدای اقلیت متحجر ۱۵ درصد از ۴۰ درصد واجدان شرایط را بدست آورده است.

ایمان علیرضایی افزود: ما در آستانه و نقطه عطفی از تاریخ ایران رسیده ام که خطیرترین وضعیت تاریخ ماست، جمعه رای مردم به سرنوشت خود است، رای مشروع به پزشکیان وی را به عنوان شروع تاریخ جدیدی از جمهوری رقم خواهد زد.

رییس کمیته تبلیغات و رسانه دکتر پزشکیان در استان خوزستان تاکید کرد: رای ما می تواند کج روی خودخواهانه‌ای که نزدیک به ۲۰ سال اخیر بر ایران سایه شوم افکنده و کشور را به تلاطم تحریم‌ها و فشار اقتصادی و بیکاری و فقر و انحطاط فرهنگی مبتلا کرده را کنار نهاده و رهای و بن بسط فرهنگی اقتصادی را گشوده و نجاتی برای جمهوری باشد.

ایمان علیرضایی در پایان افزود: از همه مردم دلسوز آینده ایران و خصوصا قشر جوان که بفکر آینده خود می باشند برادرانه و عاجزانه درخواست می کنم روز جمعه با حضور پای صندوق های رای و انتخاب دکتر پزشکیان خط بطلانی بر جریان اقلیت متحجر و تمامیت خواه بکشیم و به آینده امیدوار شویم که این مملکت احتیاج به امید و رویاپردازی جوانان خود دارد.