تاریخ انتشار خبر: 20 خرداد 1398 | 14:16:11
کد خبر : 5299
سازمان جهاد کشاورزی خوزستان پشتوانه کشاورزان خسارت دیده

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی هفته جهاد کشاورزی را تبریک گفت.

به گزارش  زاگرس  نشینان ؛رییس سازمان در پیامی فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی و سالروز تاسیس جهاد سازندگی را تبریک گفت. در پیام کیخسرو چنگلوایی آمده است: در سال زراعی ۹۸-۹۷ بخش کشاورزی استانمان فراز و نشیب های متعددی را پشت سر نهاد. لطف پروردگار و ترسالی، مزارع پربار و پس از آن سیلاب بی […]

به گزارش  زاگرس  نشینان ؛رییس سازمان در پیامی فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی و سالروز تاسیس جهاد سازندگی را تبریک گفت.

در پیام کیخسرو چنگلوایی آمده است: در سال زراعی ۹۸-۹۷ بخش کشاورزی استانمان فراز و نشیب های متعددی را پشت سر نهاد. لطف پروردگار و ترسالی، مزارع پربار و پس از آن سیلاب بی سابقه نیم قرن اخیر و … اما طبیعت همواره قهر و آشتی خود را با انسان داشته است، مهم ما انسان ها هستیم که بار سنگین مسئولیت خلیفه الهی را خداوند بر دوشمان نهاده است. فقط با توکل بر خداوند کریم، تدبیر، برنامه ریزی و مدیریت جهادی می توان بر این مشکلات فائق آمد. لذا با جدیت بر آن هستیم تا در سال رونق تولید با توانی مضاعف، پشتوانه کشاورزان آسیب دیده از سیل باشیم تا امنیت غذایی را محقق نماییم.

در گام دوم انقلاب بر اساس پندهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب با اتکا به آیه کریمه «قل انما اعظم بواحدة ان تقومو الله»، برای رضای خداوند سبحان و خدمت به بهره برداران شریف، با تمام توان ایستاده ایم تا به شکرانه داشتن این آب و خاک در راستای اجرای سیاست های کلان وزارتی چون خودکفایی و یا افزایش خوداتکایی محصولات اساسی، حفظ و حراست از منابع پایه آب و خاک، ترویج کشاورزی دانش بنیان و کشاورزمدار، توسعه پایدار و… همچنان پرچمدار مقام اول تولیدات بخش کشاورزی و سربلندی خطه زرخیز و مقدس خوزستان باشیم.

کیخسرو چنگلوایی
خرداد ۹۸