تاریخ انتشار خبر: 2 آذر 1397 | 18:21:15
کد خبر : 3914
استاندار خوزستان اعلام کرد:

رونمایی از مته حفاری ساخت جهاددانشگاهی خوزستان با حضور رییس‌جمهور

استاندار خوزستان گفت: مته حفاری ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور رییس جمهور رونمایی می شود. به گزارش زاگرس نشینان استاندارخوزستان  در حاشیه بازدید از غرفه جهاد دانشگاهی خوزستان در نمایشگاه صنعت نفت و حفاری اظهار کرد: عملکرد جهاد دانشگاهی خوزستان در حوزه صنعت نفت بسیار خوب و فعالانه بوده است. جهاد دانشگاهی خوزستان پژوهش […]

استاندار خوزستان گفت: مته حفاری ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور رییس جمهور رونمایی می شود.

به گزارش زاگرس نشینان استاندارخوزستان  در حاشیه بازدید از غرفه جهاد دانشگاهی خوزستان در نمایشگاه صنعت نفت و حفاری اظهار کرد: عملکرد جهاد دانشگاهی خوزستان در حوزه صنعت نفت بسیار خوب و فعالانه بوده است. جهاد دانشگاهی خوزستان پژوهش های بسیار خوبی در حوزه صنعت نفت داشته است و همچنین توانسته کالاهای استراتژیک بسیار خوبی تولید کند.

وی افزود: امیدواریم جهاد دانشگاهی خوزستان بتواند کالاهای تولیدی خود را تجاری سازی کرده و بتواند نیاز داخل به خارج از کشور در حوزه صنعت نفت را کمتر کند.

شریعتی با اشاره به تولید مته حفاری توسط جهاد دانشگاهی خوزستان عنوان کرد: تولید مته توسط این مجموعه کار بسیار ارزنده ای است زیرا تکنولوژی ساخت مته حفاری در کمتر کشورهایی از دنیا وجود دارد اما آنها توانسته اند در خوزستان مته حفاری تولید کنند.

وی با بیان اینکه مته حفاری تولید شده توسط جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور رییس جمهور رونمایی خواهد شد، ادامه داد: هماهنگی های لازم در این زمینه انجام گرفته و امیدواریم این مته ساخته شده در خوزستان با حضور رییس جمهور رونمایی شود.