تاریخ انتشار خبر: 20 شهریور 1400 | 14:35:26
کد خبر : 10806
استاندار خوزستان:

روند بیماری کرونادراستان کاهش یافته است / در صورت تامین واکسن تا آبان ماه پوشش کامل واکسیناسیون در استان را خواهیم داشت

استاندار خوزستان گفت: در صورت تامین واکسن مورد نیاز و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم تا آبان ماه پوشش کامل واکسیناسیون در استان را داشته باشیم و مراکز فرهنگی، گردشگری، مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و مشاغل و اصناف پرخطر را با هماهنگی با ستاد ملی بازگشایی نماییم تا جامعه به روال عادی خود بازگردد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا روز شنبه به ریاست دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در خصوص این نشست توضیح داد: خوشبختانه با تلاش کادر پزشکی و درمان و و پرستاران عزیز و کلیه دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی اهواز و همچنین با تلاش نیروهای مسلح، بسیج و گروه های جهادی روند بیماری در استان خوزستان کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: روند کاهش موارد ابتلا در خوزستان با گزارش هایی که هم در ستاد ملی مقابله با کرونا و هم در نشست استانی ارائه شد را شاهد بودیم که جای امیدواری است.

خلیلیان بیان کرد: در صورت تامین واکسن مورد نیاز و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم تا آبان ماه پوشش کامل واکسیناسیون در استان را داشته باشیم و مراکز فرهنگی، گردشگری، مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و مشاغل و اصناف پرخطر را با هماهنگی با ستاد ملی بازگشایی نماییم تا جامعه به روال عادی خود بازگردد.