تاریخ انتشار خبر: 2 شهریور 1396 | 18:41:07
کد خبر : 1040

روز پزشک را به جامعه ی پزشکان کوشا، توانمند و متعهد مبارک باد

اول شهریورماه ، زادروز پزشک نامدار ایرانی، حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه ی پزشکان کوشا، توانمند و متعهد تبریک و تهنیت عرض می نمایم. حرفه ی پزشکی ، آمیزه ای زیبا از وارستگی و اخلاق، دانش روز آمد و مهارتِ همواره در ارتقا ، برای کاهش آلام دردمندان است که  اعتمادسازی […]

اول شهریورماه ، زادروز پزشک نامدار ایرانی، حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه ی پزشکان کوشا، توانمند و متعهد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
حرفه ی پزشکی ، آمیزه ای زیبا از وارستگی و اخلاق، دانش روز آمد و مهارتِ همواره در ارتقا ، برای کاهش آلام دردمندان است که  اعتمادسازی و جلب مشارکت مردمی را در جز به جزء اجزای خویش، به همراه دارد. مجموعه ی عواملی که برای پیشرفت در هر امر و بلکه جامعه ای، بایسته و شایسته است.
خوشبختانه یکی از دستاوردهای اجرای برنامه تحول سلامت در بخش بهداشت، با هدف افزایش دسترسی همه اقشار مردم به خدمات سلامت، ورود تعداد بیشتری پزشک( و به طور کلی نیروهای متخصص و کارامد) به عرصه بهداشت  است که با  نگاه جامع و ژرف  به  نیازهای گروههای مختلف سنی، افقهای روشنی را از ارتقای سلامت جامعه ترسیم می کند.
امیدوارم پزشکان محترم بویژه همکاران ارزشمندم در مرکز بهداشت غرب اهواز با استعانت از پرودگار و به مدد بهره جویی از اصول اخلاق اسلامی و حرفه ای،  دانش، توان و تجربه  در ادای رسالت انسانی و اداری خویش، همواره موفق و سربلند باشند  و به جایگاه والای حرفه ی پزشکی در نزد مردم ، بیماران و نیازمندان، اعتبار روزافزون بخشند.
مهرداد شریفی
رییس مرکز بهداشت غرب اهواز