تاریخ انتشار خبر: 9 تیر 1400 | 19:49:35
کد خبر : 10392

رهیاب کار جنوب بار دیگر در همایش های ملی نقش آفرینی کرد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مجید علیزاده مدیرعامل شرکت رهیاب کار جنوب در سالهای اخیر نام و نشان بخش خصوصی خوزستان در کشور شده است. علیزاده کارآفرین برتر سالهای متوالی کشور در چهارمین همایش نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اهداف اقتصادمقاومتی و جهت تولید که با حضور وزارت خانه های راه و شهرسازی؛میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مجید علیزاده مدیرعامل شرکت رهیاب کار جنوب در سالهای اخیر نام و نشان بخش خصوصی خوزستان در کشور شده است.

علیزاده کارآفرین برتر سالهای متوالی کشور در چهارمین همایش نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اهداف اقتصادمقاومتی و جهت تولید که با حضور وزارت خانه های راه و شهرسازی؛میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی،نفت،آموزش و پرورش،ورزش و جوانان ،سازمان تامین اجتماعی کشور،سازمان مدیریت صنعتی و فرمانداری تهران برگزار گردید به عنوان واحد مشتری مدار در کشور معرفی گردید.

ضمنا این همایش باحضورمعاون حقوقي رئيس جمهور،معاون وزيرراه وترابري ،معاون وزيركارورفاه اجتماعي،معاون وزيراقتصادونايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي وتعدادي ازنمايندگان مجلس شوراي اسلامي برگزار گردید.