تاریخ انتشار خبر: 18 مرداد 1397 | 00:48:22
کد خبر : 3160
استاندار خوزستان در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار :

رسانه ها عنصر آگاهی بخشی و رکن پیشرفت و توسعه پایدار کشور هستند

زاگرس نشینان-شریعتی: رسیدن به توسعه متوازن و پایدار در دنیای امروز، تنها در سایه وجود شهروندان آگاه دست یافتنی است و در این میان خبرنگاران عنصر آگاهی بخشی و رکن پیشرفت و توسعه پایدار کشور هستند. غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با تبریک این روز به اصحاب رسانه […]

زاگرس نشینان-شریعتی: رسیدن به توسعه متوازن و پایدار در دنیای امروز، تنها در سایه وجود شهروندان آگاه دست یافتنی است و در این میان خبرنگاران عنصر آگاهی بخشی و رکن پیشرفت و توسعه پایدار کشور هستند.
غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با تبریک این روز به اصحاب رسانه استان گفت: دستیابی به  پیشرفت و سربلندی کشور،  صیانت از منافع ملی و دستاوردهای انقلاب اسلامی جز با حقیقت طلبی، صداقت، امانت داری و  تلاش دلسوزانه و جهادگونه خبرنگاران در عرصه  اطلاع رسانی امکان پذیر نیست.
استاندار خوزستان افزود: هفدهم مردادماه، یادآور رشادت آفرینی های آنهایی است که منافع مردم را به منافع شخصی و گروهی ترجیح داده اند. همان هایی که با نثار جان به عظمت این حرفه ارزشی صدچندان بخشیده و به قداست قلم تا به پایان وفادار ماندند.
شریعتی یادآور شد: بدون تردید رسیدن به توسعه متوازن و پایدار در دنیای امروز که به دهکده جهانی مشهور است تنها در سایه وجود شهروندان آگاه و هم افزایی همه اقشار جامعه دست یافتنی است و در این میان خبرنگاران در جهان پیچیده امروز عنصر آگاهی بخشی و رکن پیشرفت و توسعه پایدار کشور هستند.
استاندار خوزستان تصریح کرد: رسانه های مستقل و آزاد تریبون افکار مردم و ناظر بر اجرای امور در جامعه و ابزار نقادی هستند و به همین دلیل همواره مورد اعتماد افکار عمومی هستند و مدیریت ارشد استان و مسئولان دستگاه های اجرایی باید از نقد رسانه ها استقبال کنند.
شریعتی اضافه کرد: رسانه ها رکن چهارم دمکراسی هستند و عدم نظارت و حضور رسانه ها و بی تفاوتی اصحاب رسانه در رخدادهای جامعه سبب شکل گیری باندهای سهم خواه و ایجاد فساد می شود و این به ضرر همه خواهد بود.
استاندار خوزستان بیان کرد: دولت تدبیر و امید همواره در استان خوزستان از حضور، نقدها و راهکارهای خبرنگاران و اهالی رسانه استقبال می کند و انتقادات و دیدگاههای خبرنگاران را از جان پذیراست.