تاریخ انتشار خبر: 14 اردیبهشت 1399 | 22:28:05
کد خبر : 8838
نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان:

رسالت اصلی معلمان پرورش روح دانش آموزان است و این وظیفه مهم‌ترین اصل در نظام تعلیم و تربیت کشور است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در جلسه استانی ویدئو کنفرانس بزرگداشت مقام معلم، اظهار کرد: معلمان جایگاه ویژه‌ای در ساختار تربیتی کشور دارند و بی‌شک والاترین وظیفه آنان تربیت نسل جوان بر مبنای آموزه‌های دینی است. وی با بیان اینکه معلمان امانت‌داران نظام تعلیم و تربیت کشور […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در جلسه استانی ویدئو کنفرانس بزرگداشت مقام معلم، اظهار کرد: معلمان جایگاه ویژه‌ای در ساختار تربیتی کشور دارند و بی‌شک والاترین وظیفه آنان تربیت نسل جوان بر مبنای آموزه‌های دینی است.

وی با بیان اینکه معلمان امانت‌داران نظام تعلیم و تربیت کشور هستند، افزود: نسل نوجوان و جوان جامعه اسلامی مهم‌ترین امانتی است که به معلمان سپرده شده است تا آنان را به بهترین نحو تربیت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در ادامه بر ضرورت به‌روزرسانی روش‌های تربیت و علم‌آموزی تأکید کرد و گفت: بسترسازی برای کسب دانش ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان باید در دستور کار مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار گیرد تا معلمان آخرین دستاوردهای علمی در حوزه کار تخصصی خود مجهز شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد در پایان گفت: زحمات معلمان خوزستانی در راستای استمرار فعالیت‌های آموزشی در دوران شیوع کرونا قابل‌تقدیر و ستایش است.