تاریخ انتشار خبر: 12 فروردین 1400 | 19:36:00
کد خبر : 9923
بازدید رئیس دادگستری خوزستان از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز

رئیس کل دادگستری استان خوزستان به منظور پشتیبانی از صنعت تولید و رفع موانع آن بصورت سر زده از برخی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ در راستای تحقق شعار تولید ، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و به منظور پشتیبانی از صنعت تولید و رفع موانع آن به همراه اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و هئیت […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ در راستای تحقق شعار تولید ، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و به منظور پشتیبانی از صنعت تولید و رفع موانع آن به همراه اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و هئیت همراه بصورت سر زده از برخی واحدهای تولیدی فعال، تعطیل و نیمه تعطیل شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز بازدید و از نزدیک موانع و مشکلات این واحدها را مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید با شنیدن مشکلات و مطالبات واحدهای تولیدی ، بر رفع موانع تولید این واحدها و همچنین فراهم کردن کاهش نرخ بیکاری و رشد اقتصادی با فعالیت‌های همین کارگاه‌های تولیدی تاکید کرد و گفت: امروز برحسب فرمایشات مقام معظم رهبری در راستاء تحقق شعار سال جدید و به منظور کمک به رفع مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی و تحقق موجبات اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و رونق کسب و کار در استان از این شهرک‌ صنعتی بازدید کردیم تا مقدمات کاهش بیکاری و رشد اقتصادی با فعالیت‌های همین واحدها را فراهم نمائیم.

رئیس کل دادگستری خوزستان افزود: بخشی از مانع‌زدایی مربوط به قوه قضاییه است و یکی از مواردی که باعث دلگرمی اصحاب اقتصادی و صنعتی می‌شود برداشتن همین موانع می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی تصریح کرد: آن چیزی که باعث امنیت خاطر مردم می‌ گردد برخورد با ایجاد کنندگان موانع و مفاسد اقتصادی است که امیدواریم در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها نام گذاری نمودند دستگاه قضایی خوزستان نیز بتواند در این راستا گام های موثری بردارد.

وی بر لزوم برخورد قاطع با سوء استفاده کنندگان و مخلان امنیت اقتصادی تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی خوزستان برای برقراری امنیت اقتصادی تلاش های فراوان خواهد داشت و از سرمایه گذاران مشروع حمایت می کند که این موجب دلگرمی تولیدکنندگان خواهد گردید و یک قدم اساسی در جهت رونق تولید و مبارزه با موانع می باشد.

رئیس شورای عالی قضایی خوزستان افزود: در این بازدیدها تصمیماتی گرفته شده که با پیگیری‌های دستگاه قضایی استان، عزیزان جهادی و مسئولین استانی بتوانیم امسال در راستای رونق اقتصادی موانع را از پیش روی صنعتگران رنج کشیده برداریم و امیدواریم در سال جاری نیز با همت تولیدکنندگان و کارگران شاهد افتتاح کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح ملی و بین‌المللی و با هدف رونق اقتصادی در استان و کشور باشیم.

در ادامه این بازدید نیز مدیران عامل این واحدها ضمن تشریح روند فعالیت خود، به بیان مسائل و مشکلات واحد تولیدی اعم از سیستم بانکی، سرمایه درگردش و … پرداخته که رئیس دستگاه قضایی خوزستان دستورات لازم جهت رفع این مشکلات را صادر نمودند.