تاریخ انتشار خبر: 23 مهر 1398 | 20:27:54
کد خبر : 6717
درخواست رئیس پلیس راهور خوزستان برای تعطیلی روزهای چهارشنبه و یکشنبه

رئیس پلیس راهور استان خوزستان با اشاره به آغاز بازگشت زائران از کربلای حسینی گفت: درخواست تعطیلی روزهای چهارشنبه و یکشنبه را دادیم که به‌ احتمال‌ زیاد شورای تأمین استان با تعطیلی روز یکشنبه موافقت کند.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ منصور جمشیدی رییس پلیس راهورخوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسیر جاده امام رضا که مسیر دوم خرمشهر به شلمچه است به تردد کامیون‌ها و اتوبوس‌ها اختصاص داده شد. رئیس پلیس راهور استان خوزستان افزود: در خرمشهر نیز از میدان مقاومت به سمت پارکینگ سواری‌ها به خودروهای سواری اختصاص […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ منصور جمشیدی رییس پلیس راهورخوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسیر جاده امام رضا که مسیر دوم خرمشهر به شلمچه است به تردد کامیون‌ها و اتوبوس‌ها اختصاص داده شد.

رئیس پلیس راهور استان خوزستان افزود: در خرمشهر نیز از میدان مقاومت به سمت پارکینگ سواری‌ها به خودروهای سواری اختصاص داده شد.

وی عنوان کرد: از ابتدای مواکب نرسیده به شلمچه تا مرز را محصور کردیم تا عابران و زائران عزیز بتوانند با سهولت بیشتری تردد کند.

جمشیدی با اشاره به ترافیک مسیر ورودی و خروجی شلمچه بیان کرد: ترافیک را در این مسیر به‌صورت رینگی کنترل می‌کنیم و هیچ گره ترافیکی در مسیر نداریم.

رئیس پلیس راهور استان خوزستان بابیان اینکه تردد در مسیرهای منتهی به مرز روان است، گفت: درخواست تعطیلی روزهای چهارشنبه و یکشنبه را دادیم که به‌احتمال‌زیاد شورای تأمین استان با تعطیلی روز یکشنبه موافقت کند.

وی افزود: دلیل درخواست ما برای تعطیلی این است که دستگاه‌های مختلف اتوبوس‌ها و امکانات خود را به مرزها گسیل دهند تا کار جابه‌جایی جمعیت با سرعت بیشتری انجام شود.