تاریخ انتشار خبر: 29 مهر 1398 | 19:27:22
کد خبر : 6829
مدیریت ابر بحران‌ها در استان خوزستان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: در استان با برنامه ریزی‌های مختلف، خیلی از ابر بحران‌ها را پشت سر بگذاریم.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به وقوع بحران‌های متعدد در استان گفت: استان با مشکلات بسیاری روبرو بوده که توانستیم با برنامه ریزی‌های مختلف، خیلی از ابر بحران‌ها مانند ریزگرد‌ها را پشت سر بگذاریم و در دوره اخیر بسیاری از پروژ‌های مهم در حال پیگیری و بسیاری از […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به وقوع بحران‌های متعدد در استان گفت: استان با مشکلات بسیاری روبرو بوده که توانستیم با برنامه ریزی‌های مختلف، خیلی از ابر بحران‌ها مانند ریزگرد‌ها را پشت سر بگذاریم و در دوره اخیر بسیاری از پروژ‌های مهم در حال پیگیری و بسیاری از آن‌ها در حال مدیریت است.

ایشان با بیان اینکه اهواز ویترین خوزستان است افزود: در دوره‌های مختلف به دلیل ناهماهنگی، بسیاری از مشکلات آن حل نشده و باقی ماند و در اهواز یکی از مشکلات، بحث ترافیکی است که با مدیریت آن بهبود عبور و مرور انجام خواهد شد.

حاجتی بیان داشت: در حوزه آب، برق، راه ها، پایانه صادراتی و مسیر‌های تردد زائرین اربعین حسینی در حال انجام است و  آبادانی با منابع دولتی نیستدر بحث توسعه شهری، سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی حلقه مفقوده این حوزه است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان تصریح کرد: توسعه‌ای که اتفاق می‌افتد واقعا تماما وابسته به منابع دولتی نیست و دولت هم این امکان را ندارد و این تفاهم نامه ظرف مدت ۲ سال با اعتبار ۲۸۰ میلیارد تومان موجب بهبود توسعه در کلان شهر اهواز می‌شود.