تاریخ انتشار خبر: 14 تیر 1398 | 11:36:34
کد خبر : 5371

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی ۱۴ تیر روز قلم را گرامی داشت.

به گزارش  زاگرس نشینان؛کیخسروچنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی ۱۴ تیر روز قلم را گرامی داشت. متن پیام وی: بسم الله الرحمن الرحیم ((ن و القلم و ما یسطرون)) ((قسم به قلم و هرآنچه می نگارد)) قرآن کریم پاک و منزه است پروردگار یکتا که با کلام وحی گوهر جانمان را صیقل داده […]

به گزارش  زاگرس نشینان؛کیخسروچنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی ۱۴ تیر روز قلم را گرامی داشت. متن پیام وی:

بسم الله الرحمن الرحیم
((ن و القلم و ما یسطرون))
((قسم به قلم و هرآنچه می نگارد))
قرآن کریم

پاک و منزه است پروردگار یکتا که با کلام وحی گوهر جانمان را صیقل داده و برای هر برگ از دفتر زندگانیمان دستور و رهنمون نازل فرموده است؛ تا آنجا که در قرآن کریم برای قلم، قداستی ویژه قائل شده و به آن و هرآنچه می نگارد، سوگند یاد نموده است. پس درود بی کران خداوند بر صاحبان قلم و اندیشه پویایشان باد که نگاشته هایشان سبب همواری راه تمامی ماست.

طی یک سال اخیر بخش کشاورزی خوزستان فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر نهاد . تغییرات اقلیمی ، سیل، خسارات عدیده به بخش کشاورزی،تهدید ملخ ها، مدیریت و بازسازی سیلاب و … گذرگاه های سختی بود که به مدد همین قلم ها،دست نوشته ها ،اخبار و… به یاری اندیشه ژرف صاحبان قلم بر ما آسان و عبور از آن ممکن گشت.

امروز فرصتی است تا از تمامی اصحاب رسانه، خبرنگاران عزیز و تلاش آنان برای اطلاع رسانی درست و بهنگام قدردانی نماییم. لذا ۱۴ تیر ،روز قلم را به تمامی این بزرگواران تبریک عرض نموده ، امید است به فضل پروردگار با درایت، تلاش و دلسوزی آنان ، در خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه و اطلاع رسانی به مردم فهیم و شریف از جمله بهره برداران عزیز کشاورزی همواره موفق و سربلند بوده و منشا اثرات خیر در جامعه گردند‌.

کیخسرو چنگلوایی
۱۴تیر۹۸