تاریخ انتشار خبر: 18 آبان 1398 | 20:52:23
کد خبر : 7210
اتصال برق اتو، خانه را به آتش کشید

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع حریق در یک منزل مسکونی در پی اتصال برق اتو خبر داد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ؛ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: ساعت ۱۲:۲۶ امروز (۱۸ آبان‌ماه) طی تماس تلفن شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، خبر آتش‌سوزی یک منزل مسکونی واقع در پادادشهر اطلاع‌رسانی شد. وی افزود: در پی این گزارش، سریعا دو دستگاه خودروی اطفای حریق و امداد و نجات […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ؛ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: ساعت ۱۲:۲۶ امروز (۱۸ آبان‌ماه) طی تماس تلفن شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، خبر آتش‌سوزی یک منزل مسکونی واقع در پادادشهر اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: در پی این گزارش، سریعا دو دستگاه خودروی اطفای حریق و امداد و نجات از نزدیک‌ترین ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

قنبری تصریح کرد: آتش‌سوزی از اتاق خواب منزل مسکونی آغاز شد و دود و شعله‌های حریق به سرعت در حال گسترش به سایر قسمت‌های منزل بود که ماموران آتش‌نشانی سریعا با تجهیز به دستگاه‌های تنفسی و قطع جریان برق و گاز ساختمان و ایمن‌سازی محل حادثه با استفاده از لوله‌های آبرسان، شعله‌های آتش را مهار و از گسترش حریق جلوگیری کردند.

وی بیان کرد: آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه فن فشار مثبت دود را از داخل منزل مسکونی تخلیه کردند و خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: علت این آتش‌سوزی از سوی کارشناسان سازمان، اتصال برق دستگاه اتو گزارش شده است.