تاریخ انتشار خبر: 27 تیر 1396 | 02:43:07
کد خبر : 692

دیدار اعضای شورای پنجم شهر اهواز با استاندار خوزستان

غلامرضا شریعتی در نشست با منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گفت: این فرصت ها را باید غنیمت بشماریم و از طریق خدمت به خلق خدا در راستای کاهش مشکلات مردم گام برداریم و تمام تلاش و همت خود را جهت خدمت به مردم انجام دهیم. استاندار خوزستان: رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و […]

غلامرضا شریعتی در نشست با منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گفت: این فرصت ها را باید غنیمت بشماریم و از طریق خدمت به خلق خدا در راستای کاهش مشکلات مردم گام برداریم و تمام تلاش و همت خود را جهت خدمت به مردم انجام دهیم.

استاندار خوزستان: رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و پیشرفت است اگر باعث خصومت شخصی نشود.

روز یکشنبه بیست و پنجم تیرماه دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با منتخبین شورای پنجم شهر اهواز  جلسه ای صمیمانه برگزار کرد.

شریعتی عنوان کرد: خوزستان به علت صنایع عظیم شهرهای مهم و شناخته شده ای دارد به عنوان مثال ماهشهر هفت میلیارد دلار تولید دارد و شاید کمتر شهری در کشور به چنین رقمی برسد و همچنین آبادان و خرمشهر با توجه به موقعیت منطقه آزاد اروند عملکرد اقتصادی چشمگیری دارند و یا دزفول و شوش که بیشترین تولید کشاورزی را دارند.

استاندار خوزستان در ادامه افزود: به یمن طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری و عنایت ویژه رئیس جمهوری شور به تنهایی در سال گذشته ۳۰۰ هزار تن گندم تولید کرد.

شریعتی خاطرنشان کرد: با توجه به مرکزیت اهواز در استان هر چه تلاش شود این شهر پیشرفته تر و توسعه یافته تر و خدمات شهری آن به روزتر باشد سایر شهرهای استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و منجر به رشد آنها خواهد شد و هر چه شهر وضعیت سنتی و دارای کمبودها و مشکلات باشد سایر شهرهای استان هم به این وضعیت سوق می یابند. اهواز به عنوان مرکز خوزستان باید چون نگینی درخشان باشد.

استاندار خوزستان یادآور شد: در آغاز مسوولیتم همواره به توسعه اهواز تاکید داشته ام و انشاالله شما هم در این مسیر همراهی داشته باشید.

شریعتی اظهار کرد: مشکلات و محرومیت ها منجر به ناامیدی مردم می شود و یأس مردم یعنی مأیوس شدن کل نظام و باید توجه داشت برنامه ها بر محور و اصل قدرتمند تر شدن نظام و تزریق امید و نشاط در جامعه باشد.

استاندار خوزستان خطاب به نمایندگان منتخب شهر اهواز تصریح کرد: باید از حاشیه فاصله گرفت، اما رقابت و اختلاف سلیقه موجب رشد و پیشرفت است. اینها نباید مبنای خصومت شود و به نحوی نباشد که اصل شورا و کار شهرداری را زمین گیر کند.

شریعتی گفت: انتظار ما این است که در خدمات عمومی به طور جدی همت گمارده شود و مواردی مانند سلامت و بهداشت عمومی از قبیل دفع بهداشتی زباله و وضعیت کشتارگاه ها در اولویت باشد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: شهرداری با اجرای پروژه های عمرانی در مناطق محروم می تواند در کاهش فاصله طبقاتی نقش مهمی ایفا کند و مسیر حرکتش به این سمت و سو باشد.

استاندار خوزستان دکتر شریعتی خطاب به اعضای شورا تاکید کرد: من در کنار شما بود تا اهواز شهری مدرن و پیشرفته شود و تلاش ‌شود رفاه بیشتری برای مردم و همراه با فساد کمتر و آینده امیدوارانه تری برای اهواز فراهم شود.

گفتنی است در ابتدای این دیدار اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر اهواز به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود در حوزه های مختلف شهری پرداختند.