تاریخ انتشار خبر: 5 دی 1398 | 14:10:17
کد خبر : 7793
یادداشتی از رحیم برزی (بارزی):

دو دولت با۱۶سال زمان و اشتغال های کاذب…

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛رحیم برزی فعال سیاسی اجتماعی خوزستان به عملکرد شانزده ساله دورئیس جمهوری باعنوان:دو دولت با۱۶سال زمان و اشتغال های کاذب پرداخت. اززوایای مختلف که به ثروت و داشته های مملکت که نگاه میکنیم یک فلش مقایسه ای با کشورهای تک محصولی و وضعیت درآمدی. آموزشی. اشتغال و رفاه اجتماعی آنها میزنیم […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛رحیم برزی فعال سیاسی اجتماعی خوزستان به عملکرد شانزده ساله دورئیس جمهوری باعنوان:دو دولت با۱۶سال زمان و اشتغال های کاذب پرداخت.

اززوایای مختلف که به ثروت و داشته های مملکت که نگاه میکنیم یک فلش مقایسه ای با کشورهای تک محصولی و وضعیت درآمدی. آموزشی. اشتغال و رفاه اجتماعی آنها میزنیم حاصل آن نگاه ومقایسه چیزی جز آه و افسوس و غبطه نیست!!!!

اشکال کار در کجاست .؟؟!!!

مسئولان که خودرا درآن حدواندازه میبینند که میتوانند قاره ای را اداره کنند و دم از مدیریت جهانی میزنند.!!!

بعضی از اقتصاد دانان ما که بعضا دم از اداره جمعیت تا ۵۰۰میلیون نفر در ایران را مطرح میکنند. خیلی سطحی و گذرا به عملکرد دو دولت با فرصت ۱۶سال با ۳مجلس را تنها در زمینه اشتغال مرور میکنیم…

عمده فارغ التحصیلان دانشگاهی ما یا بیکار در خانه نشسته اند و از جیب والدین امرار معاش میکنند یا با خودروی پراید پدر به شغل مسافرکشی در تاکسی اینترنتی مشغولند.

عده ای نزد شرکت های خصوصی در حال ورشکستگی با حقوق ۵۰۰هزارتومان در ماه مشغول بکارند . و روئسای جمهور ما با صرف بودجه میلیاردی با تبلیغات گسترده به شهرهای کشور سفر میکنند و شعار اشتغال آنهم تنها در گفتار و بر روی کاغذ میدهند….

اشتغالزایی که در عمل شده فلافل فروشی. بنزین فروشی کنار خیابان. میوه فروشی با وانت که چهره زشتی به ورودی شهرها و میادین اصلی شهرها داده….

جدیدا هم گسترش اشتغال خرید وفروش ارز در مرکز شهرها…….

اما مشکل تنها به دولت ها برنمیگردد ….

سیستم قانون گذاری ونظارت در بالادست دولت ها مجلس است و ضعف عملکرد دولت ناتوانی وناکارآمدی مجلس با نمایندگان ناکارآمدآن است . واین ناکارآمدی به توان دشمن برای مقابله با ایران عزیز و نظام اسلامی میافزاید .لذا برای ناامید کردن و زمین گیر کردن دشمن خارجی و داخلی نیازمند یک مجلس قوی با نمایندگانی انقلابی. شجاع.مدیر .توانمند و دانش آموخته واقعی هستیم.

((بامید انتخاب درست ))