تاریخ انتشار خبر: 23 اسفند 1400 | 21:42:15
کد خبر : 12547

دهن کجی و توهین معاون علوم پزشکی اهواز به گروه های آموزشی/خطر افول جایگاه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بین دانشگاه‌های کشور

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛یکی از معاون های علوم پزشکی اهواز در جلسه ای با حضور یکی از گروه های آموزشی بالینی دانشگاه، بدون اینکه پای صحبت این گروه آموزشی که اعضای هیأت علمی و از اساتید برجسته در حوزه علم پزشکی هستند، جلسه را ترک کرده است. با توجه به اینکه انتظار می رفت […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛یکی از معاون های علوم پزشکی اهواز در جلسه ای با حضور یکی از گروه های آموزشی بالینی دانشگاه، بدون اینکه پای صحبت این گروه آموزشی که اعضای هیأت علمی و از اساتید برجسته در حوزه علم پزشکی هستند، جلسه را ترک کرده است.

با توجه به اینکه انتظار می رفت با روی کار آمدن دولت مردمی و تیم جدید هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اهواز، بجای تبعیض و بی احترامی، شاهد تکریم اساتید و دست اندرکاران حوزه درمان باشیم، معاون این دانشگاه در اقدامی عجیب جلسه را ترک می کند و نشان می دهد، شرایط همچنان مانند دوره قبل، اداره می شود و بنا نیست تغییر رویه صورت بگیرد.

پس از این اقدام(ترک جلسه توسط معاون دانشگاه) ، اعضای هیأت علمی حاضر در جلسه نیز، به اجبار اتاق وی را ترک کرده و بدون آنکه کلامی رد و بدل و موضوعات حوزه آن گروه آموزشی مطرح شود، از دفتر معاون خارج می شوند؛ بی شک خروج جناب معاون از جلسه، بی احترامی و توهین به جامعه اساتید دانشگاه و مجموعه درمان است.

این بی احترامی و توهین، می تواند سبب عدم استقبال جوانان به موضوع هیأت علمی شدن و همچنین خروج اعضای فعلی هیأت علمی از گروه های پزشکی یا آموزشی بالینی شود که عواقب آن می تواند نزول جایگاه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در میان دانشگاه ها باشد و می بایست این روند هرچه سریعتر اصلاح شود.