تاریخ انتشار خبر: 29 تیر 1396 | 15:30:21
کد خبر : 737

حضور مردم در خاکسپاری دو شهید گمنام در پارک ملت

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس,همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)صبح امروز در پارک کوی ملت منطقه۳ شهرداری اهواز برگزار شد. صبح امروز پیکر مطهر دو شهید گمنام عملیات های والفجر۴ و خیبر بر دستان مردم ولایتمدار شهرستان اهواز تشییع شد و منطقه ۳ شهرداری اهواز با حضور مزار […]

مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس,همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)صبح امروز در پارک کوی ملت منطقه۳ شهرداری اهواز برگزار شد.

صبح امروز پیکر مطهر دو شهید گمنام عملیات های والفجر۴ و خیبر بر دستان مردم ولایتمدار شهرستان اهواز تشییع شد و منطقه ۳ شهرداری اهواز با حضور مزار این دو شهید مزین و معطر شد.

این مراسم معنوی که با حضور آیت ا… حیدری نماینده ولی فقیه در استان,سردار شاهوارپور فرماندهی کل سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان، سردار معینی جانشین فرماندهی سپاه حصرت ولیعصر و همچنین فرماندهان بسیج شهری شهرستان اهواز برگزار شد، دو تن از ۱۷شهید گمنام خوزستان بصورت همزمان در سطح استان در یکی ازپارک های محله ای سطح حوزه منطقه۳ شهرداری به خاک سپرده شدند و با حضور خیل عظیم امت شهید پرور اهواز در خاک آرام گرفتند.

داود دارابی مدیر منطقه ۳ شهرداری در خصوص همکاری و هماهنگی کلیه عوامل اجرایی منطقه در هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم معنوی با بسیج حوزه ۶ شهری امام جعفرصادق(ع) و بنیاد شهید گفت: بحمدالله از بین تمامی مناطق شهری افتخار میزبانی و خدمت به شهدای عزیزمان نصیب این منطقه از شهرداری شد تا بتوانیم با ادای احترام هرچه تمامتر به گوشه ای از رشادت ها و جانبازی های آنان، روح و جان خود را متبرک نماییم.

وی در خصوص اقدامات و تدارکات لازم برای برگزاری و اجرا این مراسم که از هفته گذشته و بصورت ویژه توسط واحدهای اجرایی و خدماتی  در دستور کاری منطقه قرار گرفته بود، اظهار داشت: باعث افتخار ماست که جهت پاسداری از رشادت فرزندان رشید این مرز و بوم خدمتی کرده باشیم و در واقع، گوشه ای از خدماتی است که این شهرداری برای ادای دین خود به شهدا به انجام رساند.

همچنین اجرای مراسم استقبال و تدفین و تشییع، فضاسازی سرتاسر مسیر، برپایی ایستگاههای صلواتی متعدد در طول مسیر و فراهم نمودن فضای معنوی در پارک نیز با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی این شهرداری صورت پذیرفت و حال و هوای دیگری به منطقه شهری بخشید.

لازم بذکر است: امشب و در شب شهادت امام جعفر صادق(ع) در محل مزار این دو شهید گرانقدر دعای پرفیض کمیل نیز زمزمه خواهد شد.