تاریخ انتشار خبر: 3 اردیبهشت 1398 | 12:21:41
کد خبر : 4998

دعوتنامه عضو شورای شهر ایذه به مردروزهای سخت خوزستان جهت سکان مدیریت شهرداری ایذه

به گزارش  زاگرس نشینان، سیدمهدی موسوی (شاهرخ) درنامه ای از سیدحمیدحسن زاده شهردارسالهای جنگ تحمیلی شهرستان ایذه تقاضای سکان مدیریت شهری این شهرستان رانمودند. درمتن نامه ایشان آمده است: با نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذرد با سلام خدمت مردم شریف و ولایتمدار ایذه شهر باستانی ایذه در طول تاریخ مهد تمدن […]

به گزارش  زاگرس نشینان، سیدمهدی موسوی (شاهرخ) درنامه ای از سیدحمیدحسن زاده شهردارسالهای جنگ تحمیلی شهرستان ایذه تقاضای سکان مدیریت شهری این شهرستان رانمودند.

درمتن نامه ایشان آمده است:

با نام خداوند جان و خرد

کزین برتر اندیشه برنگذرد

با سلام خدمت مردم شریف و ولایتمدار ایذه

شهر باستانی ایذه در طول تاریخ مهد تمدن و شهرنشینی و مدنیت بوده و شهر فعلی قدمتی حدودا ۷۰ ساله دارد که برروی بقایای شهر قدیم بنا نهاده شده است .

تاریخ تشکیل شهرداری ایذه به حدود ۶۵ سال پیش برمیگردد و دراین مدت شهرداران زیادی سکاندار مدیریت شهری بوده اند.

اما قطعا به گواه شهروندان قدیمی نقش یکی از لایق ترین شهرداران تاریخ ایذه در بنیانگذاری شهرسازی بی بدلیل است. و ایشان کسی  جز سید حمید حسن زاده نیست.

برکسی پوشیده نیست که برای ورود به هزاره سوم شهر کهن ایذه نیازمند انسانی توانمند و با تجربه است که در سایه تسلط بر قوانین و ارتباطات موثر بتواند شهر را برای رفاه بهتر مردم بهینه سازد .

بدلیل سابقه تجربیات سید حمید حسن زاده در شهرداری ایذه ، هندیجان ، خرمشهر، مسجد سلیمان و حضور در شورای کلانشهر اهواز همچنین سابقه فرهنگی و خانوادگی ایشان (برادر شهید) اینجانب بعنوان نماینده شما مردم شریف ایذه ، که همواره به تعهد عملی و اخلاقی که به شما در راستای تلاش برای انتخاب شایسته ترین فرد ممکن داده ام ، ایشان را برای تصدی شهرداری ایذه پیشنهاد مینمایم .

امیدوارم این مدیر توانمند پیشنهاد این حقیر را بپذیرد ودر موسم حضوراستاندار پرتلاش و خستگی ناپذیر و جهادی استان و محترم شهرستان ایذه همکاران عزیز بنده در شورای اسلامی شهر ایذه با همدلی و هماهنگی، از ایشان برای خدمت در پایتخت گرمسیر بختیاری دعوت بعمل آورند و زنجیره شایستگان را بهم متصل نماید تا شاهد تحول در حوزه شهری شهرستان باشیم .
حقير در راستای رای اعتماد شما و عمل به سوگند شورایی این پیشنهاد را عنوان میکنم و امیدوارم که این پیشنهاد توسط همکاران بنده و کارشناسان شهری مورد استقبال قرار گیرد .

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار
ارادتمند سيد شاهرخ موسويموسوي

(دانشجوي دكتراي برنامه ريزي شهري و عضو شوراي اسلامي شهر ايذه)