تاریخ انتشار خبر: 25 دی 1402 | 14:32:53
کد خبر : 15351
دیدار مدیرعامل شركت مناطق نفت خیز با جمعی از مردم در نمایشگاه نفت

در حاشیه دومین روز از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان به مطالبات جمعی از مردم توسط مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب رسیدگی شد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان امروز ۲۵ دی ماه با حضور علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مطالبات جمعی از مردم حاضر در نمایشگاه نفت در اهواز رسیدگی و در دیدار چهره به چهره درخواست های این افراد بررسی شد. جمعی از مردم با حضور غرفه شرکت ملی نفت در محل […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان امروز ۲۵ دی ماه با حضور علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مطالبات جمعی از مردم حاضر در نمایشگاه نفت در اهواز رسیدگی و در دیدار چهره به چهره درخواست های این افراد بررسی شد.

جمعی از مردم با حضور غرفه شرکت ملی نفت در محل چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در اهواز خواستار رسیدگی به درخواست های خود در بحث اشتغال فرزندان و مواردی دیگر مرتبط با حوزه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بودند که به همه این درخواست ها رسیدگی شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این دیدار وعده پیگیری و همکاری برای حل مشکلات مطرح شده و رسیدگی به درخواست های مردم را داد و ابراز امیدواری کرد با تکیه بر توان داخلی می توانیم زمینه ساز اشتغال بیشتر و حل بسیاری از مشکلات شویم.