تاریخ انتشار خبر: 2 بهمن 1397 | 16:58:01
کد خبر : 4370
اداره کل بهزیستی خوزستان دستگاه برتر در ترویج و توسعه فرهنگ نماز شد

در ارزیابی شورای اقامه نماز استان خوزستان از اقدامات دستگاه‌های اجرایی در خصوص ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نماز و نمازخوانی, اداره کل بهزیستی خوزستان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر استان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۶ شد.

به گزارش زاگرس نشینان؛ در ارزیابی شورای اقامه نماز استان خوزستان از اقدامات دستگاه‌های اجرایی در خصوص ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نماز و نمازخوانی, اداره کل بهزیستی خوزستان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر استان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۶ شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان در مراسم اجلاس […]

به گزارش زاگرس نشینان؛ در ارزیابی شورای اقامه نماز استان خوزستان از اقدامات دستگاه‌های اجرایی در خصوص ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نماز و نمازخوانی, اداره کل بهزیستی خوزستان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر استان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۶ شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان در مراسم اجلاس استانی نماز در سالن شهید هاشمی استانداری با حضور مدیران ۱۳۰ دستگاه اجرایی استان, استاندار خوزستان و مدیر ستاد اقامه نماز استان با اهداء لوح تقدیر از غلامرضا صدیق راد، مدیر کل بهزیستی خوزستان  بعنوان مدیر فعال در امر برپایی و توسعه و ترویج اقامه نماز و اداره کل بهزیستی بعنوان دستگاه فعال و برتر در زمینه نماز تقدیر ویژه به عمل آوردند.
گفتنی است   اداره کل بهزیستی خوزستان برای چندمین سال پیاپی بعنوان دستگاه برتر نماز مورد تقدیر استاندار ی و ستاد اقامه نماز قرار می گیرد.