تاریخ انتشار خبر: 31 شهریور 1397 | 22:21:44
کد خبر : 3531
بیانه شورای سردبیری زاگرس نشینان:

درمحکومیت حمله تروریستی اهواز

به گزارش زاگرس نشینان؛امروز سی ویکم شهریورماه همانندهرساله مراسم سالگردجنگ تحمیلی درسراسرکشوربرگزارگردید.امادراهواز حال وهوایی دیگرداشت.امروزاهوازغرق درغم واندوه شد. امروز مزدوران وطن فروش باردیگرتیرشان به سنگ خوردوهمبستگی بیش  ازپیش بین ملت ونظام مقدس جمهوری اسلامی بوجودآمد. درهمین راستاشورای سردبیری زاگرس نشینان ضمن محکومیت عوامل تروریستی بیانیه ای بشرح ذیل صادرنمودند: بسم رب الشهداء و الصديقين و […]

به گزارش زاگرس نشینان؛امروز سی ویکم شهریورماه همانندهرساله مراسم سالگردجنگ تحمیلی درسراسرکشوربرگزارگردید.امادراهواز حال وهوایی دیگرداشت.امروزاهوازغرق درغم واندوه شد.

امروز مزدوران وطن فروش باردیگرتیرشان به سنگ خوردوهمبستگی بیش  ازپیش بین ملت ونظام مقدس جمهوری اسلامی بوجودآمد.

درهمین راستاشورای سردبیری زاگرس نشینان ضمن محکومیت عوامل تروریستی بیانیه ای بشرح ذیل صادرنمودند:

بسم رب الشهداء و الصديقين
و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل االله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون

هيچ ملتي جز با آزادي خواهي و استقلال طلبي به پيروزي و سرافرازي نرسيده است؛ شهداء مظهر آزادي خواهي و استقلال طلبي اند؛ هيچ ملتي جز با ايثار و فداكاري مردمش به پيروزي و سرافرازي نرسيده است؛ شهداء مظهر فداكاري و ايثارند؛ هيچ ملتي جز با وحدت و همدلي به پيروزي و سرافرازي نرسيده است؛ شهداء مظهر وحدت و همدلي اند و هيچ ملتي جز با دشمن شناسي و كفر ستيزي به پيروزي و سرافرازي نرسيده است.

امروز اهواز غرق عزا و ماتم بود؛ در حالی که یگان های نطامی نمایشی از اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی را به نمایش می گذاشتند؛ ناگهان شلیک نحس مزدوران و فریب خوردگان تجزیه طلب خون بسیاری از هموطنانمان شریف مان را بر خاک ریخت، خون بیگناهان، کودکان، زنان و پدران و پسران و جانبازان.

در این حال صدای رسانه های بیگانه، هلهله کنان با شادی و شعف، با توجیه ترور به اعتراض، حمله را به مردم تکذیب می کردند، تاسفبار است که نام خبرنگار و رسانه بر بنگاه های خبرپراکنی چون بی بی سی اطلاق شود.

از همین روی، از جامعه خبری خوزستان درخواست می کنم، نامه ای اعتراض آمیز به نشر معکوس خبر و کوچک نمایی نقش تروریستی انتشار و نیز مصاحبه با مرتکبین قتل عام خوزستان، روند پیش رو گرفته خبر از سوی بی بی سی را محکوم نمایند.

در خطاب به کسانی که سعی در بهم ریختن آرامش کشور ایران و بخصوص مردم خوزستان دارند، اعلام می داریم، اقوام خوزستان در عین برادری و برابری، در کنار هم زندگی می کنند، در خوشی و ها و سوگواری های هم مشترک هستند؛ و هرگز فریب فریبکاران را نمی خورند.

خطاب به برادران و خواهران خوزستانی مان ، امروز که دشمنان ایران از پراکندن نفاق و شیطنت قومی طرفه ای نبسته اند، دست به ترور و شهادت برادران و خواهرانمان و کودکانمان گشودند تا چند فریب خورده، به ظن خود نمایش اقتدار و اتحاد پاسداران محافظان دین و ایرانزمین را بهم ریزند.

شورای سردبیری زاگرس نشینان، با تسلیت به درگاه ولی عصر(عج) و رهبر فرزانه انقلاب، و کلیه مردم ایران و مردم داغدیده خوزستان تسلیت عرض می کنیم.

امیدواریم، فرزندان و سربازان گمنام امام زمان(عج) در کمترین زمان، لانه و آشیانه توطئه گران را کشف و به آتش بکشد. باشد، داغ عزیزانمان را گرامی بداریم و در این عزای حسینی، در دو عزا ملت ایران را مشایعت کنیم.

شورای سردبیری زاگرس نشینان