تاریخ انتشار خبر: 1 خرداد 1399 | 22:30:54
کد خبر : 8928
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:

حمایت از مردم مظلوم فلسطین ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد:امسال به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، برگزاری گسترده راهپیمایی روز قدس امکان پذیر نیست، اما حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی ادامه دارد. وی افزود:امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران آخرین روز […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد:امسال به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، برگزاری گسترده راهپیمایی روز قدس امکان پذیر نیست، اما حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی ادامه دارد.
وی افزود:امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران آخرین روز جمعه ماه رمضان را برای به نمایش گذاشتن حساسیت جهانی نسبت به سرنوشت قدس و نجات آن از چنگال صهیونیست های جنایتکار،به عنوان روز قدس تعیین و از مسلمانان جهان دعوت کردند تا در این روز همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین نشان دهند.
ایشان بیان کرد:هرساله مسلمانان جهان علی الخصوص مردم شریف ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز قدس مراتب تنفر و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حمایت قاطع شان را از مردم ستمدیده فلسطین نشان داده اند.
حیدری ادامه داد:روز قدس در واقع نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.
وی با بیان اینکه یکی از وظایف شرعی یکایک مسلمانان، دفاع از امت اسلامی می باشد، تصریح کرد:حمایت از مردم مظلوم فلسطین نیز یک وظیفه دینی، ملی و انسانی است.
حیدری خاطرنشان کرد:امسال که ویروس منحوس کرونا کل جهان را تحت تاثیر قرار داده است،به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع این ویروس، متاسفانه برگزاری گسترده راهپیمایی روز قدس امکان پذیر نیست، اما حمایت از مردم تحت ظلم و ستم فلسطین تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی ادامه دارد.
افشین حیدری مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان در پایان گفت:امسال،تقارن روز قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر نیز اهمیت و ارزش این روز را دوچندان کرده است و ما منتظر فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری که همیشه چراغ راه مردم و مسئولین است، در این روز هستیم.