تاریخ انتشار خبر: 30 بهمن 1396 | 11:21:07
کد خبر : 2092
حجت الاسلام دکتررضاحیدری:

حق مردم منطقه های نفتخیز بیشتر از یک هواپیمای اسقاطی است

زاگرس نشینان-حجت الاسلام دکتر رضا حیدری استاد سطوح عالی حوزه های علمیه خوزستان با تسلیت جان باختن ۶۶ نفر از هموطنان در سانحه هواپیمای مسافربری استان کهگیلویه و بویراحمد و ابراز همدردی با خانواده جان باختگان تاکید کرد: حق مردم مناطق نفتی بیشتر از یک هواپیمای اسقاطی قراضه است و ریشه های این حادثه باید […]

زاگرس نشینان-حجت الاسلام دکتر رضا حیدری استاد سطوح عالی حوزه های علمیه خوزستان با تسلیت جان باختن ۶۶ نفر از هموطنان در سانحه هواپیمای مسافربری استان کهگیلویه و بویراحمد و ابراز همدردی با خانواده جان باختگان تاکید کرد: حق مردم مناطق نفتی بیشتر از یک هواپیمای اسقاطی قراضه است و ریشه های این حادثه باید بررسی و برطرف گردد.

به گزارش زاگرس نشینان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضا حیدری استاد حوزه و دانشگاه در مراسم زیارت عاشورای شرکت گاز خوزستان با برشمردن مظلومیتهای حضرت زهرا (س) ایشان را شهیده راه هدایت ، پس از انحراف امت و راه دفاع از ولایت و امامت علی (ع) دانست.

وی در بخش پایانی سخنان خود با تسلیت کشته شدن جمعی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج گفت: حق مردم نجیب مناطق نفتی ما اعم از خوزستان و لرستان جنوبی اعم از کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر هواپیمای اسقاطی نیست.

مولف کتاب “زندگی و آثار علامه بختیاری” با افزودن این نکته که هرچند شایسته بود علاوه بر اعلان عزای عمومی در آن استان، یک روز را در سراسر کشور نیز عزا عمومی اعلان می کردند، گفت: مردم بیش از عرض تسلیت در انتظار عدالت هستند.

گفتنی است این مراسم روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به همت پایگاه مقاومت بسیج این شرکت به فرماندهی دکترعلی مونسی آیین دعای روحبخش زیارت عاشورا؛با حضور مدیران ارشد و کارکنان شرکت گاز خوزستان در سالن ورزشی این شرکت در اهواز برگزار شد.